Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    Pénteken jöttek hozzám átkötni FTTB->FTTH. A szerelők csak részben beszéltek Magyarul ami nem is nagy baj amíg a mit hová-t megértik és nincs baj de amikor nem működött az eszköz már azért komoly hátrányt jelent ...

    A ZTE nem lett internet a szerelők 30 perc várakozás után elmentek, hogy majd lesz egy-fél órán belül, ha mégse telefonáljak az ügyfélszolgálatra. Miután azon se volt internet felhívtam az ügyfélszolgálatot és elmondtam, hogy az FTTH vonalon nincs internet de az FTTB -n még van. Erre azt mondták, hogy ilyen lehet majd este át áll a rendszer. Este az FTTB el is ment az FTTH meg nem lett jó. Megint telefon, most először voltak hajlandók hibajegyre venni. Jött is sms, hogy kész. Persze az FTTB -n vissza jött a net az FTTH -n továbbra sincs.Megint telefon, most már kértek sebesség tesztet az FTTB -s vonalról aminek nem kellene működni és megint hiba jegy. Erről megint jött egy lezáró sms úgy, hogy az FTTH -s vonalon továbbra se működik az internet. Felhívtam az ügyfélszolgálatot megint erre megint sebességtesztet kér tőlem, mondtam neki, hogy azt már küldtem erre elkéri a mail címet amiről küldtem és amit az előző ügyfélszolgálatos is kért, hogy adjam meg csak ő lusta volt le is írni, bár ha szükség van rá tényleg nem tudom miért nem tett meg ...

    Persze annak a szervizesnek is megkérdőjelezem a hozzáértését aki sebesség tesztet kér akkor amikor a probléma az, hogy a bekötés óta nem működik a végpont ...

Új hozzászólás Aktív témák