Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • verti1

    tag

    válasz Brandynew #58823 üzenetére

    Először is köszi a gyors választ. :) Kicsit kínai nekem, de akkor vegyük sorba:

    1. 2x2 MIMO-t nem értem a többi része oké. AC-s router kell ha jól értem.

    2. CAT5-ös kábeleim vannak.

    3. Az asztali gépemben nem tudom milyen pontosan a hálózati kártya.

    4. Az asztali gép az elmarad ezektől amit leírtál, a laptop tudja ezeket, de nem i3-as a processzor.
    [link]
    Ennek is csak 100mbps-kellene tudnia?

    Router vásárlás:

    1. Igazából csak azt szeretném ha van egy garantált 300 mbps-es net-em akkor ne 30-40-el döcögjön a wifi-n a net. He azt egy router cserével lehet orvosolni akkor arra szívesen áldozok. Ezért is kértem, hogy tegyék az ONT-t bridge-be, mert így teljesítményt tudok elérni. (a digi-s huawei-es ont is wifi router egyben, de az még egy hajszállal lassabb is mint a saját routerem. nem tudom, hogy van e bármilyen jelentősége, hogy a két wifi router egymás mellett megy? ki lehet kapcsolni vagy ne foglalkozzak vele jó lesz vész tartaléknak?) Asztalin már ez is 10x gyorsabb az eddigi tré home-os 10 mbps -os netnél, ha jól értem akkor elég sok mindent ki kellene cserélnem hozzá, hogy gyorsabb legyen, tulajdon képen egy új gép kellene.

    2. nincsenek ilyen igények, nem szoktam letölteni. böngészés megy max egyszerre 2-3 telefonon vagy tableten és max a gyerekek nézik a youtube-ot a tv-n

    3. ha lehet akkor itthon venném meg

    4. igen, a dobozból ki és a leírások alapján telepíteném, nem vagyok egy nagy mágus ebben, valami arany középút lenne a jó amiben elfogadhato a harware és a software is

    5. nem mondom, hogy a pénz nem számít, mert az hülyeség lenne, de ha egy használható megbízható készülék 20 e Ft magassága akkor az annyi, nem gond viszont szeretnék az ésszerű határok között maradni, nincs szükségem a legjobb legerősebb routerre, mert nem használnám ki, de a meglévő elavultat szívesen cserélném valami jobbra

    Elnézést ha valamit rosszul írtam vagy értettem, de csak egy sima mezei láma felhasználó vagyok...:)

Új hozzászólás Aktív témák