Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz poli27 #42116 üzenetére

    Miért van olyan érzésem, hogy ez olyan zsákbamacska dolog, mert szerintem sok helyen nem biztos hogy nagyon fognak ennek a váltásnak örülni, pláne úgy, hogy nem a 10G-s hálózatot építik EPON-ra, hanem a gyengébbet.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

  • TeeJay

    félisten

    válasz poli27 #42116 üzenetére

    Románoknak a wifi mentes cuccot adják
    azon egyik port gigabites másik csak 100-as de amúgy a BCM chipset azonos rajta
    ha jól emlékszem valami 800dollár körüli árat láttam 20darabra vetítve, gondolom nagyobb mennyiségben még olcsóbb...

    zsolt501 :
    örülnek vagy sem az előfizetők a DIGI-nek a marha nagy villanyszámla miatt megéri átépíteni
    a mostani GPON 32lépcsőházas megoldástól az EPON is 10x nagyobb kraftot ad majd
    annyi hogy ha a maximum csomag 500-as lesz akkor ezt kell szeretni de legalább nem egy vagon lépcsőház kapja a 2,2/1,1gigabitet hanem csak 1lépcsőház 900/850körül
    az ONT sem vészes ráadásul már csak az előfizető terheli nem egy komplett lépcsőház lóg rajta

    igazából azt leszámítva hogy 1000-es csomag nem megy rajta illetve hogy 1 eszköz helyett 2 eszköz kerül az előfizetőhöz nem látom azt hogy akkora hátrány érné az embert
    mondjuk várjuk meg Pesten 19. kerületben mire építik át a rendszert és okosabbak leszünk
    én sem bánnám ha maradna a GPON és a 3in1 Huawei ONT-k mert akkor 1 eszköz letudná a netet és TV-t
    meg akkor nagyobb max sebességen osztozhat a max 32user és lehet 1000-es csomag is :R

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés