Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gohul

    csendes tag

    válasz htc07 #35131 üzenetére

    Én 23 napja rendeltem meg. (XVII ker Rákoscsaba) Akkor kaptam is egy visszaigazoló mail-t miszerint 15 napon belül meg kell történnie a szerződéskötésnek, illetve a szerelők hívni fognak időpont egyeztetés céljából. Aztán pár napra rá bedobtak még egy szórólapot is amin még egy területi képviselő neve és száma is rajta volt. Miután letelt a 15 nap felhívtam, hogy miért nem történik semmi. Nekem is ugyanazt a hülye szöveget nyomta, hogy az új területeken nagyon sok új igény van bekötésre és hogy feltorlódott a munka. Türelmemet kérte a hölgy és azt mondta, hogy SZERINTE 30 nap mire bekötik. Mindezt el is hinném, ha minden második oszlopon egy digis ember lógna és kötnék be mindenhova. De amióta a digi meghirdette, hogy a 2 éve kiépített hálózatára rá lehet mostmár kötni, azóta egyetlen digis autót, sem embert az oszlopon nem láttam. Sokat járok a kerületbe, egyetlen egy házba nem láttam még az oszlopról házba bemenő vezetéket. Amúgy a pár hozzászólással ezelőtti térképen jelölt részen lakok. Érthetetlen, hogy minek hirdetik magukat, ha nem lehet beköttetni... Szept. közepén jár le a Tré hűségem, vissza szeretném mondani, dehát így nem lesz sok választásom...

Új hozzászólás Aktív témák