Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varszegig

    veterán

    válasz poli27 #34957 üzenetére

    Akkor már csak az a kérdés, miért is nem tudta bekötni a szerelő. Saroktelek vagyunk, 4 irányból elment 3-ba. Abból kettőnél nem talált dobozt 50 m-en belül, aztán a 3.ban ott volt, ami állítólag full. A 4. irányba el se ment, pedig ott 2 egymást követő oszlopon is van doboz. Elsétáltam, megszámoltam: az egyikben 6 kötés van, a másikban 4. Tehát összesen van még 6 szabad hely, mindezt 2 oszlopon belül.
    Amit elfogadtam volna: Azt mondja, hogy ő egyedül nem tudja ezt most megcsinálni (magyarázott is valami ilyesmit, hogy ő csak max egy oszlopnyit vezeti), és mondjuk hétfőn visszajönnek ketten. Ez becsületes lett volna.
    Szintén elfogadtam volna, ha azt mondja, hogy esik az eső, ő ilyenkor nem mehet oszlopra, visszajön hétfőn. Ez is korrekt.
    De azt nem tudom elfogadni, hogy a végén már ott tartott, hogy technikailag nem is lehet kötni, mert az egyetlen doboz, amit talált, az full. Ráadásul minden baja volt, miért a nappaliba akarom az ont-t, miért a födémen át kell lehozni az optikait stb. Kicsit úgy éreztem a 4 napos hétvége előtt délután 3-kor (mondjuk délelőttről volt szó, de lehet megcsúszott valahol) nincs kedve már belevágni egy nagyobb munkába. De még mindig tisztességesebb lett volna ezt mondani, mint mesélni, meg bunkózni.

Új hozzászólás Aktív témák