Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyaaa26

    senior tag

    válasz Varszegig #34962 üzenetére

    Szia!

    Nálunk a következő volt a digi bekötés: szerelő megjött, (panel lakás) felnéz az ajtó felett ott a lan vége, mellette a megszakítók, erre ő, de jó, ide felteszem a routert, szólunk egy villanyásznak, és elviszi a 220-at a megszakítóktól és kész is. Mondtam neki, nem azért fizettem gigabites csomagra hogy wifizzek.
    Szépen be lehet húzni a szobába, hozzáteszem előtte már volt net, lyukak kifúrva.
    Nagy nehezen belement, semmit sehol nem akart elvinni, mert nehéz, ki volt fúrva a fal, hát itt képtelenség hogy átmenjen a kábel. Szórakozott vele fél órát, én 5 másodperc alatt át toltam. Jeleztem hogy a kisebbik szobába is kellene koax, a tv-nek (ott is volt előtte, furatok készen) azt nem akarta, mert neki sok a dolga.
    Ő egész nap talpon van, meg most is hívogatják, itt mondtam hogy elegem van, majd mi behúzzuk a kábelt oda. Erre ő, megadja a számát ha bent a kábel, csak szóljak ő majd rak csatlakozókat a koaxra, mondom nem kell köszi megoldom.
    Dióhéjban ennyit a digi bekötésről, ha egyik kezem a ...be dugtam volna, különb munkát végzek.
    Jó jó, sok a dolga, de ezért fizetik vagy mi a fene, én minden nap 04:00-kor kelek, a munkahelyen nem sírhatok hogy most nincs kedvem.
    Egy szó mint száz, kritikán aluli volt amit az ürge művelt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák