Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz wwenigma #33923 üzenetére

    Lassan mondom hogy megértsed
    1000/200-as csomagom van és 200megabitet azóta sem láttam napközben csak annak jó esetben a felét
    hétvégén a harmadát de ha bejön a rossz idő és mindenki tolni fogja akkor kb. a negyedét fogom kapni...

    még lassabban csak hogy értsed
    szerintem nem normális egy optikai hálózaton hogy egy ONT ami a kanóc végén van 100megabit visszirányt sem kap főleg hétvégén és ezen osztozik egy komplett lépcsőház ahol van 1000-es előfizető (én) meg vagy 15 alsó hangon 100/50-es vagy 100/100-as...
    szerinted miért néznek utána ennek a DIGI-nél is?

    a garantált szövegedet meg már befejezhetnéd mert itt már nem erről van szó hanem hogy valahol fos a hálózat, és az igazamért állok ki. lesznek itt többen is hamarosan mert sorban kérik az előfizetők az új olcsóbb nagyobb sebességet és meglepődnek majd ha a felét fogja adni jó esetben...

    kb. 1000x leírtam már Donmaster kedvéért újra megteszem, a letöltés 900 megabit felett van mindig azzal nincs is bajom az nem is érdekel, a feltöltés miatt kértem a legnagyobb csomagot de semmivel azaz semmivel sem lett gyorsabb mint a 100/100 esetén hiszen akkor is kevés volt az ONT-n a visszirány meg most is
    ha sosem szólok sosem fognak vele foglalkozni és akkor jön az ami még 100/100-nál volt hogy hétvégi 25-30megabiteket lehet majd feltöltésre kapni ami nekem kevés hiszen 40/20-as csomagnál voltak ilyen feltöltéseim de az legalább 0-24-ben örökké. most picit többet fizetek és nagyobb csomagnak hívják

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák