Keresés

Aktív témák

  • ZeCse

    csendes tag

    Üdv Mindenkinek!

    Nov. 29-én rendeltük meg a Home2-es (1024kbps) csomagot, ma délelőtt bekötötték Kispesten. :)
    Eztuán jött a fekete leves. Különféle sebesség tesztelőkkel próbálva a letöltés csak kb. 120kbps ( kbitps) :O !!!, a feltöltés pedig mindössze kb. 62 kbps :( !!!.[kép] [kép]
    Ez normális? :F
    Azon gondolkozom, hogy nyomban visszamondom ( mielőtt a guta megüt ) és ugyan ilyen áron rendelek pl. Enternettől, Externettől vagy Dunawebtől 2048kbps-es ADSL-t! :DD

    Régen minden jobb volt, pl. nem volt facebook sem!

  • ZeCse

    csendes tag

    válasz Loha #804 üzenetére

    :C Mégis csak közeledünk Európa felé! Dél körül betelefonáltam az ügyfélszolgálatra, és azt mondták rosszul állították be a sebességem, újra indítanak valamit és jó lesz. És láss csodát :R most este a letöltés így néz ki:[kép]
    Éljen a HDSNET?!
    Mellesleg nekünk csak a régiek küzöl lehetett választani ( Home1 ..3 ), mivel a feleségem pedagógus és így csak a fele havidíjat kell fizetnünk!

    Régen minden jobb volt, pl. nem volt facebook sem!

  • ZeCse

    csendes tag

    válasz fasyrt #808 üzenetére

    Hi!

    Nálunk Kispesten (XIX.ker.) 2004-ben az önkormányzattal kötött az EMKTV egy megállapodást, miszerint pl. a pedagógusoknak csak a felét kell fizetniük az internet csomagok árainak.
    Választani csak a Home1 (768kbps, 10000Ft/hó), Home2 ( 1024kbps, 12500Ft/hó) és Home3 (1536kbps, 17500Ft/hó) csomagok közül lehet. Ezen áraknak a felét vonják automatikusan a fizetésből.
    Eredetileg telefon is lett volna a csomagokban, de állítólag a központjuk nem felel meg az EU normáknak ( számhordozhatóságot nem tudja ), így egyelőre telefon határozatlan ideig nem lesz.

    Hogy más kerületekben is van-e ilyen azt nem tudom, de az ügyfélszolgálaton, illetve az adott iskolában gondolom meg tudják mondani.
    A feleségem iskolájában, ami szintén Kispesten van, volt egy tájékoztató anyag a kitöltendő papírokkal együtt.
    Azt a néhány papírt kellett kitölteni, aláíratni az iskola vezetőjével, majd elmenni az illetékes EMKTV ügyfélszolgálatra megrendelni.


    u.i.: kösz az infót a képek ''láthatatlanságáról''.
    A letöltési seb: kb. 1000kbps, a feltöltési seb. kb. 480kbps mióta szóltam az ügyfélszolgálatra! :))

    Régen minden jobb volt, pl. nem volt facebook sem!

Aktív témák