Keresés

Aktív témák

  • BBRichard

    csendes tag

    Sziasztok!
    Jó lenne a Digis kábel,de van 1-2 bajom velük.

    Hatvanban lakom a huszár utcában és egy nap tavaly november elején arra lettem figyelmes,hogy van 1 plusz kábel az oszlopokon.A környező utcákba is behúzták ezt a kábelt,gondoltam biztos kábel tv lesz.A következő héten megnéztem a neten a online megrendelésnél,hogy lehet-e már az utcánkba valamit beköttetni.Látom benne van a listába az utcánk.Hurrá hurrá de jó lesz,lesz kábeltv és net. Ám ez egyáltalán nem így van. December közepén eljutottunk odáig hogy bementünk az irodájukba és megkérdeztük hogy mi a helyzet,lesz-e már az utcába tv és net,mivel a kábel bent van és a netre is ki van téve az utcánk.A csaj azt se tudta hol van az utcánk,lesegette a térképet,aztán rávágta hogy majd csak 2009-re tervezik bevezetni.Ekkor kicsit ideges lettem.Írtunk emailt karácsonykor.Január első munka napja,biztos majd válaszolnak. Semmi. Elküldtük megint a héten,akkor már másnap válaszoltak.Bemásolom az emaileket:

    "Tisztelt Digi Kábel!

    Szeretnénk tájékoztatást kérni, hogy Hatvanban a Huszár utcában, elérhető-e a kábel tv illetve az internet szolgáltatásuk. Az ügyfélszolgálati irodában azt mondták, hogy még nem, majd csak jövőre tervezik. A kábelt már több, mint 1 hónapja behúzták az utcánkban és a rákövetkező héten az online megrendelés is azt mutatta, hogy már elérhetők a szolgáltatás

    Várjuk mielőbbi szíves válaszukat!

    Köszönettel: X Y"

    Válasz,miután másodjára elküldtök:
    "Tisztelt X Y!

    Szíves elnézését kérjük a késő válaszért!

    Köszönettel vettük DIGI KÁBEL szolgáltatásaink iránti érdeklődését.

    Jelenleg nem érhetőek el kábeles szolgáltatásaink (kábel tv, internet,
    telefon) Hatvanban, a Huszár utcában.
    Hálózatunk folyamatos bővítés alatt áll, amennyiben elindul a
    szolgáltatás a lakókörnyezetében, akkor erről szórólapokat fognak kapni,
    illetve üzletkötőink fogják keresni Önöket.
    Érdemes figyelemmel kísérni oldalunkat:
    http://www.digikabel.hu/Kezdolap.html

    Kiépítéssel kapcsolatos információkért kérjük keresse fel személyesen a
    területileg illetékes ügyfélirodánkat, melynek címe:
    Hatvan, Kossuth tér 22.

    Köszönjük megértését!"

    Naggyából ennyi lenne. Nem vágom hogy ha nem elérhető a szolgáltatás,akkor mi a francnak rakják ki az online megrendeléshez az utcánkat.
    Anyám azt mondta h várjuk ki a végét,majd biztos nemsoká elérhető lesz a nett.Mondtam neki h felejtse is el,nem várok hónapokat,így hát T-home. Ha esetleg behozzák akkor váltunk,mert tényleg egész jó kis netük van,és én azt mondom h torrentezéshez nagyon is jó.

    Hát "csak" ennyit szerettem volna megosztani veletek :)

    Üdv: BBRichard

  • BBRichard

    csendes tag

    Tehát akkor igaz,hogy a hideg miatt nem kötnek rá minket a rendes hálózatra.
    Fentebb írtam h az utcánkba van már a kábel,csak nem lehet szolgáltatást kérni.Jómúltkorában anyám cégénél bent volt a helyi digis emberke,és persze anyám megkérdezte tőle hogy mi van a nettel.Azt mondta,hogy az új internet rendszert kötötték be az utcába,és majd csak akkor tudják csinálni a kötéseket,ha melegebb van mint +5 fok.Remélem,akkor majd tavasszal elkezdik összekötni a kábeleket :D

    Amúgy szerintetek mit takar az "új rendszer"? én remélem h a 30/20-as netet:D de ha nem, az se baj,elég nekem a 4/1es net is :D

  • BBRichard

    csendes tag

    válasz pukkancska #2879 üzenetére

    Digikábel. Katt IDE a weboldaljuk megnézéséhez

Aktív témák