Keresés

Aktív témák

  • Bébá

    tag

    válasz Zolexx #2800 üzenetére

    Szia.Értem,és tudom hogy miröl irtál.Ugy kb másfél két hete volt nálam egy szerelö és egy bö órát beszélgettünk.Hát nagyon érdekes dolgokat mesélt.Kezdve onnan mikor még EMKTV voltunk és Terézvároshoz tartoztunk, hogy tart be a UPC a DIGI-nek.Itt helyileg hogy tart be a Juhász antenna ill most már Juropnet.Hogy miért fordul elö az hogy hirtelen valakinek megugrik a sávszél 20-30 Mb-re.Miért csak a Bp.-i Üszf-nél csörög a telefon stb.Érdekes dolgok vannak és mint irtam a szerelö elmondása szerint ök már nov. 1-töl megigényelték a nagyobb sávszélt és akkor még ugyvolt megnégyszerezik az elöfizetök sávszélességét.De akitöl bérlik a vonalat azt felvásárolták és az uj tulaj tán pont a UPC.A szerelö elmondása alapján fellehet készülni hogy a szabadságok alatt, amikor elég sokan eggyidöben akarnak netezni hát bizony bedölhet a rendszer.Remélem nagyon téved.Bár itt csak valami 1300 elöfizetö van,de tavaly csináltak egy olyan akciot hogy aki elöfizet, és alá ir 1 év hüségnyilatkozatott az kap egy gépet.Na erre nagyonsokan ugrottak.Na onnan szarakodik a szolgáltatás.Hirtelen nagyon sok uj elöfizetö lett és a rendszert nem tudták megfelelöen korszerüsiteni hogy elbirja a sok elöfizetött.Az akcio elött szinte nem is volt probléma a szolgáltatással.Most szinte nincs olyan honap hogy ne kéne beszolni.Sajnos Dorogot mostohaként kezelik.A Digi nem akarta megvenni, csakhát húshoz jár a csont is.

    [ Szerkesztve ]

  • rocket

    nagyúr

    válasz Zolexx #3029 üzenetére

    DIGI merojen nezd a sebesseget, es ha nincs meg a garantalt 512kbis/s letoltesi sebesseg akkor hivhatod oket, vagy email az alabbiak szerint: (ez az egyik sablon emailjuk :D )

    "Kérjük, hogy a sebesség mérést az alábbiak szerint végezze el:
    Legyen szíves mérjen sebességet a http://speedtest.hdsnet.hu oldalon, a kapott eredményt le és feltöltésnél egyaránt fényképezze le (PrtScr) úgy, hogy a tálcán szereplő ikonok is láthatók legyenek.
    Router használat esetén a mérés előtt iktassa ki a routert a hálózatból!
    A mérés előtt javasoljuk, hogy zárjon be minden háttérben futó alkalmazást, ami a le és feltöltési értékekre hatással lehet. (Pl: MSN, Skype, Torrent-kliens programok)
    A sávszélesség a maximális illetve a hatályos Általános Szerződési Feltételeinkben megtalálható minimális értékek között ingadozhat terheltségtől függően: Hatályos ÁSZF-ünk megtalálható az oldalunkon: http://www.digikabel.hu/Internet.html
    Amennyiben a mért érték kisebb, mint a garantált sávszélesség, akkor kérjük küldje el részünkre a mérésről készült képeket a szerződésszámával együtt! Köszönjük együttműködését!"

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

  • Bébá

    tag

    válasz Zolexx #3306 üzenetére

    Talán azért mert itt kritikán aluli a szolgáltatás minősége,és az ember tehetetlenségében és dühében megpróbál itt hangot adni nemtetszésének.De csak addig amíg nem talál egy jobb lehetőséget.Én szerencsére találtam, és azóta nincs okom panaszra.

  • Bébá

    tag

    válasz Zolexx #3308 üzenetére

    Hát tedd össze a kezed, én a Zsigmondyn lakom úgy 3 hónapja menten a juropnethez.Az átigazolás előtt egy-két nappal hirtelen meglepően jó lett.de én már döntöttem mert előtte sokszor egész hétvégére használhatatlan volt.Sok ismerősöm a mai napig panaszkodik a minőségre, van közte Baross lakótelepi is.Azért az nem mind egy hogy 80 megás netet kértem biztos ami biztos alapon, mert ügye itt magasabb amit kötelezően nyújtani kell.Alapozva a diginél szerzet rossz tapasztalatokra, de itt közölte a szerelő hogy ők inkább az elméleti maxot adják.És tényleg letöltésnél 90-91 mega/s a sebesség.Ja és még nem kellett a modemmel szarakodnom, de telefonálnom se kellett.Én úgy érzem eddig helyesen döntöttem.Majd ha 2 év múlva talán már kiépítik a lan-os rendszert utána meglátom hogy kell-e nekem újra.Üdv.

  • Bébá

    tag

    válasz Zolexx #3310 üzenetére

    Úgytudom azért nincs kiirva az oldalukon mert nem mindenhol elérhetö.Dorog területén sem, más településen meg még annyira sem.Ha kiirnák megrohamoznák öket a nagy semmiért.Most 6 hónapig féláron van, a tv-re meg a netre fizetek 2990-at most.Utána talán 600 Ft-vel kerül többe mint a Digi 4 megása.De nem emlékszem és nem találom a szerzödést.De ha egy ezressel kerül többe az sem nagy összeg a digi kábelmodemes "szolgáltatásához" képest.

  • kokler

    aktív tag

    válasz Zolexx #3317 üzenetére

    Aki tud esetleg Jurop-os árakat és sebességeket, megtenné hogy felteszi? :R

    ''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

  • Bébá

    tag

    válasz Zolexx #3317 üzenetére

    Szia, bocs hogy csak most válaszolok.Nos szerintem ha akarsz egy megbízhatóbb szolgáltatást, és nem riadsz meg attól hogy 2 évet alá kell írnod mindenképp válts.6. hótól vagyok előfizető, ezidáig 1-2 alkalommal volt az hogy egy rövid időre megszűnt a szolgáltatás.Egypár alkalommal tapasztaltam hogy este "belassult" a net.De így is használható maradt(30-40 le 4-5 fel),viszont a ping az 20-40 volt.Egyszóval ha tele a tököd a Digi szarakodásával ahogy nekem is tele lett, válts nyugodtan szerintem nem fogod megbánni.Üdv.
    Majd el felejtettem nektek is lassú a PH oldal elérése este?Más oldalakhoz képest baromi lassan tölt be.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák