Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sto1911

    veterán

    válasz Vikus #4460 üzenetére

    "Játékról vélemény, ha már mindenki kérdezgeti, meg taglalja a sajátját." Végülis mióta kommunikáció létezik jórészt ez hajtja a beszélgetéseket.
    Hiába béta, vannak dolgok, amik nem fognak megváltozni benne, ugyanaz lesz az elejétől a végéig, akkor minek is szenvedjen vele akinek nem tetszik?

    "Ha visszamegyek a városba max akkor van szünet. De akkor meg kivág inaktivitás miatt.." - ez is komoly, nehogy mondjuk tudjon enni valaki egy szendvicset :D A D2-ben volt olyan, hogy elfelejtettem kilépni, és este még ott állt a karakterem, ahol hagytam :D a világ összes számítási teljesítménye ott a kezükben.

    Illetve akinek negatív véleménnyel van az rinyál? Akkor aki pozitívval van, arra mit kell mondani? Lenne ötletem, de nem akarok lesüllyedni odáig. Meh.

  • MegalodonS

    őstag

    válasz Vikus #4460 üzenetére

    Jol szoltal :K

    En sem bantam meg,nem kerem vissza a penzt marad a jatek(Ultimate Edition)Jatszottam mind a haromon, early,free,slam. felhuztam kb 10xlvl20+ es nagyon bejott.

    En nem mentem a World Boss-ra, nem is akartam,regen voltam WoW Raidekben,nekem nem jon be,lehet majd megyek,de nem sietek oda :D
    A vilag nagyon jo,(vegre télen lehet havas kornyezetben jatszani!!)orulok maszkalok es nezelodhetek,nem kell rohannom,megnezek mindent!!Soha nem erdekelt ki mit mond, ha nekem kell megveszem.Tegnap a Druid utan,kiprobaltam a Hydrat es meg igy is nerfelve a fire (inkabb a frost jon be)nagyon eros volt!!Biztos hogy a Druidbol is ketto lesz,a samanos es zoo,a Hydra es az elementalos,tehat nem fogok unatkozni :K

    Amitol felek,a korai verzioban,ott lesz kb 1+ milla jatekos, mert mosk kb 200k volt,az rogyaszthatja majd a szervereket,de lehet mar nem?!Uj jatekok jottek mostanaban,es lehet majd megoszlik,de ezt nem tudjuk :F En mar szabadsagoltam magamat indulasra.
    ''Time for Fun''

    Amugy a Necro sirasra mar a Blizz reagalt :Y :Y :Y

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák