Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz granini #3710 üzenetére

    kb utolso season. egyebkent meglepoen jot tett: van egy GR150es hard limit, innentol sokkal egyszerubb partyt talalni.

    soloban nem vagyok biztos. multiban ha valaki beall egy DH melle mondjuk 10-20 kor T6->T16ra (~120sec per kor zarassal egyutt), majd a huzo DH valt wizardra es mehet a GR90-135 preferenciafuggoen ameddig ki nem esik a rendes support gear. wizardok p1400 korul tudnak GR150et menni, 135on gyakorlatilag <5m garantalt, speed verzio meg 90 korul szinten. ez mehet addig amig nincs meg a support es a GoD (+UE) gear.

    azert support DH, mert azzal a leggyorsabb reszben a bounty (legalabb 1-3 kor kelleni fog splitben publicban mert kell egy extra RORG templarra a pushhoz), meg mert kell egy UE / Marauder kiutni a keyeket. meg kell egy GR70, kb a ponton amikor kiesik az elso yang ez trivialis. gem goblin gyurubol esik eleg broken crownnal.

    ezutan meg mehet a GR90(kisgem)/130-145+ ahogy birja. a wizardnak itt tegyuk fel, hogy fullos a gearje, szoval a supp DHnak dobalja le azt, ami kell, a DHnak meg esik kb minden is. p1500 igy nagyon gyorsan megvan, es kb ott 125os kovekkel (+150es mainek) realis a 150 clear.

    ket class azert kell, mert
    1. GR150 kizarolag tal meteorral megy ennyire gyorsan, de az kb GR130tol valik efficientte ahogy a szokasos 5 perces koreivel 20 GRrel megy magasabbat
    2. nincs ertelmes support wizard
    3. speed wizard van, de a GoDhoz kepest mindket varians eleg kiszamithatatlan
    4. DH tokeletes T16 + low GR + echoing nightmare farmra es kb GR110ig solo speedezni, szoval pontosan abban jo, ahol a wizard elverzik

    sto1911: HCban p840en megvolt az altar fullba, szoval ennek az idonek a toredeke is eleg.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • sto1911

    veterán

    válasz granini #3710 üzenetére

    Kb. igy is van, nehany orval 120 korul szoloztam, es egyedul csak 70-re meg par paragon szintre huztak fel/mentem multiban. A D3 sajnos egy kalap kaka lett igy.

    Ja, es szerintem par ora azzal ment el, hogy az S28 oltarhoz meglegyenek a primalok, egyebkent meg kevesebb ido alatt megvolt a szezon azon resze, ami erdekelt. Rohej.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák