Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Akra_hu #1546 üzenetére

    4K minden maxon simán megy (Ray Tracing nélkül, azt majd a végleges kiadásban próbálom ki), 60 FPS-re lekorlátoztam, mert csak annyit bír a monitorom, de azt simán tudja hozni a kártya. A ventik csak néha-néha kapcsolnak be rajta, szóval nem igazán erőlködik.

    Nem neked, csak ideírom, nem akarok dulpázni:

    Részemről ez volt az utolsó komment ebben a topikban, ha már ennyire idegesítek mindenkit. Szomorú, hogy újabban, ha valaki másokkal ellentétes véleményen van, tuti akad egy-két fikázó, aki betámadja.

    Nem tudom, nektek mióta számít az "egyedül játszásnak", hogy folyton ott mászkál mindenki körülöttem. :U Igenis zavarnak, még egy-két kósza játékos is, ha másért nem, hát azért, mert iszonyúan belagol a játék, ha felbukkan valaki a képernyőn, és külön idegesítő, ahogy leölnek előlem mindent, főleg a manókat.

    Pont ezért kellene bele egy választási lehetőség, hogy aki szólózni akar, az tényleg egyedül lehessen, aki meg MMO-t akar, az multizhasson kedvére. Ez a MMO-sodás nem mindenkinek jön be. Persze most könnyű pattogni a multit kedvelőknek, hogy akkor húzzon a picsába az, akinek ez nem tetszik. De kíváncsi vagyok, mit szólnátok, ha a kedvenc MMO-játékotok szerverét leállítanák, majd közölnék, hogy mostantól mindenki csak egyedül tud játszani vele...

    Sajnos tudom, hogy ez nem fog bekövetkezni, mert a cégek pénzt akarnak keresni és az MMO kialakítás a legjobb mód erre, de lefogadom, ti is így éreznétek, mint most én és azok, akik nem szeretnek csapatban játszani. További jó játékot mindenkinek. Peace. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák