Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vismajor01

    addikt

    válasz mephi666 #7390 üzenetére

    Hát ez nem tudom hogy jött be, elég halva született build. :D

    A legjobb amit tehetsz hogy fire vagy normon-nmen egy leaffel, aztán blizzre váltasz hellre. A cold immunokat meg simán kikerülöd ha jönnek vagy csicskával legyakod ha nagyon muszáj. Tulajdonképpen ha mfleni akarsz akkor úgyis csak act 3 mephig kell eljutni, onnan mehet az andy-ancient tunnels-meph run ezerrel. Thunderstorm semmire sem jó, energy shield szintén öngyilkosság pvmre, és ha nagyon két ágon vinnéd a sorkot akkor fireball-orb az egyetlen normális járható út, de még igyis túl nagy kompromisszum egy tiszta blizz sorkhoz képest.

    Barb nem jó kezdő karakter, szinte semmi aoe támadása nincs, mflni is nehéz vele. Ha rendesen feltudod gearelni akkor van pár viable megoldás, de egyébként nagyon nagy küzködés az elején.

    Necro szintén, sumon necrot érdemes egyedül inditani kezdésnek, psn és bone mindkettő nagyon gear függő, ahol blizz sork sima spirit-vipermagi párossal aprit ott egy psn nova necro nagyon durván szenvedni fog. Nekem van elég fullos psn nova necrom csak death webem nincs, és act4 után már elég döcögős még player1ben is. Summon necro bármit leaprit ha a türelmed megvan hozzá, akár wc papirba csomagolva is.

    Hammerpaladin nagyon jó választás kezdésnek, teljesen alap cuccokban lehet vele takaritani cs-t, shenket, nihlatakot.

    Ha az mfelés a lényeg akkor én feltétlen sorcot vagy hammerpaladint kezdenék, ez a kettő amivel a legrugalmasabban lehet neki kezdeni nulláról. Minden mással több kompromisszumra leszel kötelezve.

    Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Új hozzászólás Aktív témák