Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiss_R

    tag

    válasz sto1911 #16603 üzenetére

    Az immunok koncepciója, hogy ösztönözzön a group playre. Rohadt szivatós sajnos (főleg az valóban, amikor van két különböző sebzés típusod, és pont arra a kettőre...), de ha eljutsz a hell TZ-ig, legalább lesz esélyed szerezni sunder charmot. Vagy ha gazdag vagy, Infinity a csicska kezébe. Ha nem vagy gazdag, immunis mobok ellen lover resists wand segít kicsit, vagy a teleportos staff. Nem véletlenül népszerű farm hely a cow level, vagy népszerű farmoló build a hammerpala. Minden más build specifikusan 1-2 helyre jó.

  • shotika

    őstag

    válasz sto1911 #16603 üzenetére

    "Az hagyjan, hogy 1-1 elelmre immunisak, de hogy mindkettore, amire atskilleztem magam, az megint csak lusta, igenytelen es szar design."

    Már egyszer leírtam, hogy ez egy ilyen játék, így építették fel. Nincs benne mindent ölő karakter, vagy olyan build, amivel varázsütésre minden meghal. Első karival soloban átmenni Hell fokozaton egy szopás. Kurva ritka a jó cucc, de annál jobban doppingol, ha végre talál valami jót az ember. Ez nem olyan felépítésű mint a Diablo 3, hogy ömlenek a cuccok és viszonylag kis energiabefeketéssel már működőképes karakter raksz össze nehezebb fokozaton is - ez masszív farmolást igényel. (én fenn vagyok redditen Diablo csopikban, néha olyan mocsok ritka rare és magic itemeket posztolnak, amik erősebb bónuszokat adnak, mint a legjobb unique cuccok)
    Ha ezt nem vagy hajlandó elfogadni, akkor ez nem a te játékod :)

    [ Szerkesztve ]

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák