Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    válasz Vismajor01 #11959 üzenetére

    Én nagy ww párti vagyok, de szerintem ez a skill nagyon le lett nerfelve. Egyrészt engem zavar, hogy a torcs fire sebzését nem tudja aktiválni, másrészt (nekem) szinte irányíthatatlan, sokszor átkattintok a benga mob túloldalára, és bár manám is van, meg mindene van a karakternek, mégsem kezd el ww-zni, hanem csak csapkod... a nagyobb moboknál gyakorlatilag 2 mobnyit kell mögékattintani, hogy meginduljon, és ilynekor gyakorlatilag az útvonal felén fölöslegesen pörög, semmit/senkit nem sebez, mert mindenáron kimegy az első kattintás pontjáig. Baal minionok utolsó 2-3 hullámánál ez nagyon zavaró, azok a dögök fizikailag nem kicsik, nehéz közöttük a padlóra kattintani.
    Ha meg pörög, akkor nincs pia sem.
    Valamint tudom, hogy ez a felszerelésem gyengesége, de nekem nagyon sokat üt mellé, nagyon nem hatékony. Mondjuk nekem nincs is full IK setem, páncélt nem tudtam hozzá szerezni, úgyhogy így a fullset bónusz is csak álom. Egyelőre nálam a barbár emiatt pihen, jó lenne kipróbálni full setben, mielőtt elkezdem átskillezni.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák