Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elims

    veterán

    válasz Vismajor01 #11089 üzenetére

    "Mit használsz mint kristálykard+pajzs?"

    Semmit.Sima egyszerű kristálykard (bronz crystal sword of the leech).A pajzs meg spirit shield spiked shield,de ettől jobban leestek a fehér repűlő csontvázak.

    "Ral runét bőven tudsz találni nightmaren. És hogy érted, hogy slotot raksz bele? Nem tudsz rakni lyukat a cuccba ami rare/unique, csak larzukkal. "
    Szerintem én normál fokozaton vagyok,bár nem emlékszem pontosan,hogy mire nyomtam az elején.
    A diablohungary oldalon olvastam,de most visszanézve kevertem vmit. :-/
    "Ral rúna + Flawed Gem + bármilyen páncél jellegű tárgy" Ez vmi feljavított tárgyat ír. :-/
    Mi az a "larzuk"?

    "Barbárt csak a5ben tudsz bérelni..."

    Igen,észrevettem. :-/ A lándzsásat béreltem fel és vele [Megoldottam] 11perc alatt úgy,hogy sokat bénáztam,vmint először az első íjászt hoztam vissza.
    Azt,hogy nem íjjal megyek rá arra értettem,hogy lándzsával vagy karddal akartam megpróbálni,azokhoz szerintem nagy erő kell,hogy többet sebezzenek.
    Tudom,hogy sokat bénáztam,de legalább sikerült lenyomni. :-)
    Act 1 boss harcnál egyszer sem haltam.Azt sem tudtam,hogy az fog következni.Persze ott is volt 1-2x városi teleport+a lyuk körül szaladgálás,de meglett.

    "...ha meghal akkor megveszed újra és rajta lesznek a cuccok..."

    :R :R

    "A faster cast rate az a varázslás sebességét befolyásolja, mivel te ijjazol meg nemtudomitcsinálsz ahhoz increased attack speed kell. Mind a kettőre breakpointok, afféle határpontok vannak beeépitve, tehát nem tudod lineárisan magadra pakolni őket. Fcr-re egyszerűbb, ott fixen megvannak, ias bonyolultabb mert azon is múlik milyen skillt használsz, milyen fegyvertipusod van, etc."

    Nagyon Köszönöm!! :-) Így már világos.

    "A horadric cubeot betudod tenni invbe és abba pakolni a cuccokat..."

    Nagy ötlet!!Bár már benne van a stash-ben,de lehet,hogy át kellene variálnom a dolgokat..
    Ha viszem magammal a dobozt és a charm-okat abba rakom akkor is megadják a bónuszokat?Vagy inkább a dobozba az eladni kívánt cuccokat rakjam?

Új hozzászólás Aktív témák