Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz attilam #1749 üzenetére

    és ott nincs pl giganet vagy chello?
    ezeknek egész korrekt áraik vannak és korlátlan mind..vagyis korlátoznak de nincs plussz zséé

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Ras #1750 üzenetére

    3K..vedd meg:D :Y

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • attilam

    őstag

    válasz Sirandrish #1751 üzenetére

    Azt hiszem nincs. Van itt olyan adatcsomag is, ami korlátlan de ott tizede csak a sávszélesség, és kétszer annyiba kerül. De végülis mindegy: Tegnap játszottam vagy 2 órát a battle.net-en, és 2-3 mega ment csak el, szóval tényleg nem vészes. Pedig voltunk vagy hatan heten.

  • bolcsodal

    addikt

    válasz Drizzt #1744 üzenetére

    Bocs..erre ([link]) írtam, csak vhogy félrekatt.

    They drew first blood....

  • Drizzt

    nagyúr

    válasz Sirandrish #1746 üzenetére

    ERgyszerűen ott a kapu, s be van zárva, s lövésem sincs miért. Ahol be kéne menni a Smithhez. Ilyet még nem láttam soha. Viszont Andariel meg se tud érinteni 16. szinten, úgyhogy runolgatom. Az is durva, hogy kétszer egymás után ugyanazt az unique pajzsot dobta. Mondjuk jó az a pajzs nagyon, csak nem élek vele.

    I am having fun staying poor.

  • Drizzt

    nagyúr

    válasz Ras #1753 üzenetére

    Biztos? Teszkóban nincs? Mondjuk ott lehet drágább. :B De egy próbát megér.

    I am having fun staying poor.

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Ras #1753 üzenetére

    hát én is ugy gondoltam...innen meglehet-->[link]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    válasz attilam #1754 üzenetére

    hát az tuti hogy nem eszik sokat...ugyhogy nyugodtan játszhatsz vele agyba főbe.:)

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Drizzt #1756 üzenetére

    jah smithnek a kalapácsa kéne hogy ''karcsi'' meginbuzza a cumót?:DD

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Ras

    tag

    válasz Sirandrish #1759 üzenetére

    megnéztem a tescoba ott nem naon láttam
    ezért mostmár megrendelem :)

    [Szerkesztve]

  • Drizzt

    nagyúr

    válasz Sirandrish #1761 üzenetére

    Persze. De miért lehet zárva a kapu?:( Elvileg aktív a küldetés, annyit ír, hogy hozzam vissza a cuccot, de óvakodjak a smithtől, aki őrzi.

    I am having fun staying poor.

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Ras #1762 üzenetére

    hát az várható volt hogy a Tescoba nem lessz..a cdgalaxisból rendelted?

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Drizzt #1763 üzenetére

    hát nemtudom..ilyerőlmég sose hallottam..próbáltad már ujra telepiteni?

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    válasz SLYM #1764 üzenetére

    Sajna nem találtam socketes kavarásokat meg runaszavakat...de itt van pár kavarás hogy miből mi lessz:)

    3 Runes of the Same Type (Runes 1-9) = 1 Higher Level Rune
    3 El Runes -> 1 Eld Rune
    3 Eld Runes -> 1 Tir Rune
    3 Tir Runes -> 1 Nef Rune
    3 Nef Runes -> 1 Eth Rune
    3 Eth Runes -> 1 Ith Rune
    3 Ith Runes -> 1 Tal Rune
    3 Tal Runes -> 1 Ral Rune
    3 Ral Runes -> 1 Ort Rune
    3 Ort Runes -> 1 Thul Rune

    This only works for Runes El-Ort and not on any higher Runes.


    3 Perfect Skulls + 1 Rare Item + Stone of Jordan = Add 1 Socket To a Rare Item
    Rare Items can only have two sockets. You cannot add sockets to items that don't normally have sockets.


    1 Perfect Skull + 1 Rare Item + Stone of Jordan = 1 High Quality New Rare Item of the same type
    This formula has the possibility of creating a higher quality Rare Item than the following formula. ilvl = int(.66 * clvl) + int(.66 * ilvl) That is, the ilvl will be equal to .66 times your clvl (rounded down) plus .66 times the input item's ilvl (also rounded down).


    6 Perfect Skulls + 1 Rare Item = 1 Random Low Quality Rare Item of the same type
    You can use this formula to get another chance at a Rare Item of the same type. ilvl = int(.4 * clvl) + int(.4 * ilvl) Player level matters. This formula will not work on items larger than 3x2.


    4 Health Potions (of any type) + Ruby (any type) + Magical Sword = A Magic Sword of the Leech
    You can use this formula to get a Life Stealing sword. ilvl = 30. The sword will always have the ''of the Leech'' suffix (4-5% Life Stolen Per Hit) and has a chance at getting a prefix as well. The type of sword is retained. For example, a champion sword as input will give a champion sword as output.


    3 Magic Rings = 1 Random Magic Amulet
    Save any unwanted rings for the chance of getting a high quality amulet. ilvl = int(.75 * clvl). This means at Character Level 65, ilvl = 48. So any Magical Prefix or Suffix with a level of 48 and below might be available. Since +2 to Skills amulets, have a level of 90, it's not possible to create a +2 to skills Amulet with this formula.


    3 Magic Amulets = 1 Random Magic Ring
    Save any unwanted amulets for the chance of getting a high quality ring. ilvl = int(.75 * clvl). This means at Character Level 65, ilvl = 48. So any Magical Prefix or Suffix with a level of 51 and below might be available.


    3 Small Rejuvenation Potions = 1 Full Rejuvenation Potion


    3 Gems of the Same Type and Grade (lower than Perfect) = 1 Higher Grade Gem of the Same Type
    Use this formula to upgrade your growing masses of low quality Gems into something more useful.


    2 Quivers of Bolts = 1 Quiver of Arrows
    For users of Bows that are in need of ammunition. Random quantity of Arrows produced.


    2 Quivers of Arrows = 1 Quiver of Bolts
    For users of Crossbows that are in need of ammunition. Random quantity of Bolts produced.

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    Még néhány ilyen:)



    1 Axe + 1 Dagger = Throwing Axe
    Any class/type of Axe can be used (i.e. magic/socketed/non magical axe/etc). Random quantity of throwing axes produced.


    3 Perfect Gems (of any type) + 1 Magic Item = 1 New Random Magic Item of the Same Type
    You can use this formula to get another chance at a Magic Item of the same type. The ilvl = ilvl. This means to use 100% of the ilvl of the input item. It's important to note the difference between ''the ilvl is set to a fixed number'' like what happens in some recipes and ''the ilvl of the output is exactly the same as the ilvl of the input'' as is the case here. So if you're cubing for +skills Grand Charms, for example, you want to use Charms starting from late Nightmare, not ones that dropped in the Normal Blood Moor. You can use this formula (with an Amulet) to create a +2 Skills Amulet. And you cannot Gamble one before Character Level 84. Be warned however, that the chances of getting that on an Amulet might be very low (considering everything is available) and it might take a lot of tries. Rare Items cannot be used with this formula to create new Rare Items. You can also use this on Charms and Jewels.


    Strangling Gas Potion + any type of Healing Potion = 1 Antidote Potion


    6 Perfect Gems (1 of each type) + 1 Amulet (any quality) = Prismatic Amulet
    Use this formula to create an Amulet with Resistance to all. ilvl = 50. The amulet will always have the Prismatic prefix (All Resistancs +16-20) and has a chance at getting a suffix as well.


    1 Magic Ring + 1 Perfect Emerald + 1 Antidote Potion = 1 Jade Ring
    Use this formula to create a Poison Resistance Ring. The Jade Ring has a random percentage (21-30%) of Poison Resistance. You may also receive an additional Magic Suffix. ilvl=30.


    1 Magic Ring + 1 Perfect Ruby + 1 Exploding Potion = 1 Garnet Ring
    Use this formula to create a Fire Resistance Ring. The Garnet Ring has a random percentage (21-30%) of Fire Resistance. You may also receive an additional Magic Suffix. ilvl=30.


    1 Magic Ring + 1 Perfect Topaz + 1 Rejuvenation Potion = 1 Coral Ring
    Use this formula to create a Lightning Resistance Ring. The Coral Ring has a random percentage (21-30%) of Lightning Resistance. You may also receive an additional Magic Suffix. ilvl=30.


    1 Magic Ring + 1 Perfect Sapphire + 1 Thawing Potion = 1 Cobalt Ring
    Use this formula to create a Cold Resistance Ring. The Cobalt Ring has a random percentage (21-30%) of Cold Resistance. You may also receive an additional Magic Suffix. ilvl=30.


    1 Magic Shield (any type) + 1 Spiked Club (any quality) + 2 Skulls (any quality) = Magic Shield of Spikes
    ilvl=30. The shield will always have the ''of Spikes'' suffix (Attacker Takes Damage of 4-6) and has a chance at getting a prefix as well. The type of shield is retained, and any type of shield (including paladin shields and necromancer shrunken heads) works as input.


    Diamond (any quality) + 1 Staff (any type and quality) + 1 Kris (any quality) + 1 Belt (any type and quality) = Savage Polearm Class Weapon
    ivl = 50. The polearm will always have the Savage prefix (66-80% Enhanced Damage) and has a chance at getting a suffix as well. The polearm will be one of the following, selected randomly: Bardiche, Battle Scythe, Bill, Halberd, Lochaber Axe, Partizan, Poleaxe, Scythe, Voulge, War Scythe (put another way, any normal polearm or any exceptional polearm other than Bec-de-Corbin and Grim Scythe).


    Wirt's Leg + A Tome of Town Portal = Secret Cow Level
    You must Transmute in the Act I Rogue Encampment. You must have already killed Baal in the same Difficulty Level. One time per Difficulty Level. Warning: if you lead the Cows around the Red Portal and die, you may not be able to fight your way back inside. Try to run in as far as you can and open up an escape Town Portal for backup. MooOOOOOOooooo

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    nah találtam mégnéhány receptet:)



    3 Health Potions + 3 Mana Potions + 1 Chipped Gem = 1 Rejuvenation Potion
    Use this formula if you are in need of instant healing and/or mana. Any grade of Health/Mana Potion can be used.


    3 Health Potions + 3 Mana Potions + 1 Standard Gem (normal) = 1 Full Rejuvenation Potion
    Use this formula if you are in need of instant full healing and/or mana. Any grade of Health/Mana Potion can be used.


    3 Standard Gems (normal) and 1 Socketed Weapon (Any Type) = 1 Socketed Magic Weapon (of same type)
    This takes a socketed weapon and makes it a magic socketed weapon with a random number of sockets. This allows you to get new magic bonuses on an otherwise non magical weapon. The original weapon properties will be removed (rerolled) when the new weapon is created. ilvl = 30. It gets 1-2 sockets.


    3 Chipped Gems + 1 Magic Weapon = Socketed Magic Weapon
    This adds sockets to a magic weapon. The original magic weapon properties will be removed (rerolled) when the new weapon is created. If you use this formula with a weapon that is not normally socketed such as a Javelin, this recipe will create a new magical weapon without any sockets. ilvl=25 magic weapon with 1-2 sockets.


    3 Flawless Gems + 1 Magic Weapon = Socketed Magic Weapon
    This adds sockets to a magic weapon. The original magic weapon properties will be removed (rerolled) when the new weapon is created. If you use this formula with a weapon that is not normally socketed such as a Javelin, this recipe will create a new magical weapon without any sockets. ilvl=30 magic weapon with 1-2 sockets.


    1 Tal Rune + 1 Thul Rune + 1 Perfect Topaz + Normal Body Armor = Socketed Body Armor of same type
    The number of sockets created will vary. The item must be normal and unsocketed. Low-quality items and superior items do not work. The item gets 1-4 sockets, randomly. However, the number of sockets is then restricted by the maximum number of sockets that base item with that ilvl can have. For example, if you have an item that can only have 2 sockets, there's a 5/6 chance of getting 2 sockets and a 1/6 chance of getting 1 socket.


    1 Ral Rune + 1 Amn Rune + 1 Perfect Amethyst + Normal Weapon = Socketed Weapon of same type
    The number of sockets created will vary. The item must be normal and unsocketed. Low-quality items and superior items do not work. The item gets 1-6 sockets, randomly. However, the number of sockets is then restricted by the maximum number of sockets that base item with that ilvl can have. For example, if you have an item that can only have 2 sockets, there's a 5/6 chance of getting 2 sockets and a 1/6 chance of getting 1 socket.


    1 Ral Rune + 1 Thul Rune + 1 Perfect Sapphire + Normal Helm = Socketed Helm of same type
    The number of sockets created will vary. The item must be normal and unsocketed. Low-quality items and superior items do not work. The item gets 1-3 sockets, randomly. However, the number of sockets is then restricted by the maximum number of sockets that base item with that ilvl can have. For example, if you have an item that can only have 2 sockets, there's a 5/6 chance of getting 2 sockets and a 1/6 chance of getting 1 socket.


    1 Tal Rune + 1 Amn Rune + 1 Perfect Ruby + Normal Shield = Socketed Shield of same type
    The number of sockets created will vary. The item must be normal and unsocketed. Low-quality items and superior items do not work. The item gets 1-4 sockets, randomly. However, the number of sockets is then restricted by the maximum number of sockets that base item with that ilvl can have. For example, if you have an item that can only have 2 sockets, there's a 5/6 chance of getting 2 sockets and a 1/6 chance of getting 1 socket.


    1 Eld Rune + 1 Chipped Gem + Low Quality Weapon = Normal Quality Weapon of same type
    ilvl = 1. That is, regardless of what the ilvl was beforehand, it will be set to 1.


    1 El Rune + 1 Chipped Gem + Low Quality Armor = Normal Quality Armor of same type


    1 Ral Rune + 1 Sol Rune + 1 Perfect Emerald + Normal Unique Weapon = Exceptional Version of Weapon
    This formula changes the base item type from the normal to exceptional version. For example an Axe is turned into a Cleaver. This does NOT convert the item to the Exceptional Unique version of the Unique Item. Unique item bonuses remain the same; only the item it's based on is upgraded. This can be used to upgrade Ethereal Items also. They will continue to be Ethereal after they are upgraded. Also if the item is socketed, then jewels or runes and their mods will also remain.


    1 Tal Rune + 1 Shael Rune + 1 Perfect Diamond + Normal Unique Armor = Exceptional Version of Armor
    This formula changes the base item type from the normal to exceptional version. For example Quilted Armor is turned into Ghost Armor. This does NOT convert the item to the Exceptional Unique version of the Unique Item. So you cannot for example use this formula to transform Greyform into The Spirit Shroud. Unique item bonuses remain the same; only the item it's based on is upgraded. This can be used to upgrade Ethereal Items also. They will continue to be Ethereal after they are upgraded. Also if the item is socketed, then jewels or runes and their mods will also remain. Armor refers to any sort of armor, including helms, boots, belts, gloves and shields, not just body armor.


    1 Lum Rune + 1 Pul Rune + 1 Perfect Emerald + Exceptional Unique Weapon = Elite Version of Weapon (Ladder Only)
    This formula changes the base item type from the exceptional to elite version. For example a Cleaver is turned into a Small Crescent. This does NOT convert the item to the Elite Unique version of the Exceptional Unique Item. Unique item bonuses remain the same; only the item it's based on is upgraded. This can be used to upgrade Ethereal Items also. They will continue to be Ethereal after they are upgraded. You cannot do this formula unless you are using a Ladder Character. Also if the item is socketed, then jewels or runes and their mods will also remain.


    1 Ko Rune + 1 Lem Rune + 1 Perfect Diamond + Exceptional Unique Armor = Elite Version of Armor (Ladder Only)
    This formula changes the base item type from the exceptional to elite version. For example Ghost Armor is turned into a Dusk Shroud. This does NOT convert the item to the Elite Unique version of the Unique Item. Unique item bonuses remain the same; only the item it's based on is upgraded. This can be used to upgrade Ethereal Items also. They will continue to be Ethereal after they are upgraded. You cannot do this formula unless you are using a Ladder Character. Also if the item is socketed, then jewels or runes and their mods will also remain. Armor refers to any sort of armor, including helms, boots, belts, gloves and shields, not just body armor.


    1 Ort Rune + 1 Amn Rune + 1 Perfect Sapphire + Normal (Basic) Rare Weapon = Exceptional Rare Weapon
    The item type is upgraded.


    1 Ral Rune + 1 Thul Rune + 1 Perfect Amethyst + Normal (Basic) Rare Armor = Exceptional Rare Armor
    The item type is upgraded.


    1 Fal Rune + 1 Um Rune + 1 Perfect Sapphire + Exceptional Rare Weapon = Elite Rare Weapon
    The item type is upgraded.


    1 Ko Rune + 1 Pul Rune + 1 Perfect Amethyst + Exceptional Rare Armor = Elite Rare Armor
    The item type is upgraded.


    1 Ort Rune + Weapon = Fully Repaired Weapon
    Use this Rune + Your Horadric Cube to repair your weapon. You cannot repair Ethereal items.


    1 Ral Rune + Armor = Fully Repaired Armor
    Use this Rune + Your Horadric Cube to repair your armor. You cannot repair ethereal armor.


    1 Hel Rune + Scroll of Town Portal + Any Socketed Item = Unsocket that item
    Warning: This will destroy any gems, runes, or jewels you have socketed. This is useful if you are not happy with the gems you have socketed and you want to socket the item in another way.


    1 Ort Rune + 1 Chipped Gem (any kind) + Weapon = Fully Repaired and Recharged Weapon
    You cannot repair ethereal weapons.


    1 Ral Rune + 1 Flawed Gem (any kind) + Armor = Fully Repaired and Recharged Armor
    You cannot repair ethereal armor. Armor refers to any sort of armor, including helms, boots, belts, gloves and shields, not just body armor

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    válasz SLYM #1764 üzenetére

    nah néhány ritkább runa:)

    3 Dol Runes + 1 Chipped Emerald = Hel Rune
    3 Hel Runes + 1 Chipped Diamond = Io Rune
    3 Io Runes + 1 Flawed Topaz = Lum Rune
    3 Lum Runes + 1 Flawed Amethyst = Ko Rune
    3 Ko Runes + 1 Flawed Sapphire = Fal Rune
    3 Fal Runes + 1 Flawed Ruby = Lem Rune
    3 Lem Runes + 1 Flawed Emerald = Pul Rune
    2 Pul Runes + 1 Flawed Diamond = Um Rune
    2 Um Runes + 1 Topaz = Mal Rune
    2 Mal Runes + 1 Amethyst = Ist Rune
    2 Ist Runes + 1 Sapphire = Gul Rune
    2 Gul Runes + 1 Ruby = Vex Rune
    2 Vex Runes + 1 Emerald = Ohm Rune
    2 Ohm Runes + 1 Diamond = Lo Rune
    2 Lo Runes + 1 Flawless Topaz = Sur Rune
    2 Sur Runes + 1 Flawless Amethyst = Ber Rune
    2 Ber Runes + 1 Flawless Sapphire = Jah Rune
    2 Jah Runes + 1 Flawless Ruby = Cham Rune
    2 Cham Runes + 1 Flawless Emerald = Zod Rune


    VAN MÉG NÉHÁNY LEIRÁSOM!!!
    Mindenféle...barbáros meg minden..ha érdekel valakit rakhatok be párat:)
    pici angol tudás előny:)


    [Szerkesztve]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    nah mivan? megijedtetek a sok szövegtől?:DDD

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Utopista

    tag

    Szevasztok.

    A problémám, hogy nem tudom a játékot d3d-ben futtatni. Valami hibaüzenetet ír ki. Valaki le tudná írni, hogy mi a problémája, vagy, hogy mit kellene csinálni, hogy menjen. Egyébként 6600 GT VGA-m van.

    üdv.

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Utopista #1772 üzenetére

    a VGA szerintem tökmindegy..főleg ha azt nézzük hogy nekem anno a Laptopomon egy integrált 4megás kaival ment perfectül:)
    a gondod sajna nem tudom mi lehet...egyébként miért fontos hogy d3d-ben menjen?

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • bolcsodal

    addikt

    válasz Sirandrish #1771 üzenetére

    Teljesen felesleges kikopizni ekkora szövegeket. A hordaric cube recepteket midenki megnézheti itt:[link]

    direkt link a cube receptekhez:[link]

    [Szerkesztve]

    They drew first blood....

  • Sirandrish

    legenda

    válasz bolcsodal #1774 üzenetére

    én nem csak ilyeneket irnék...de mindegy...

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Ras #1775 üzenetére

    tényleg nem rossz:)

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Ras #1778 üzenetére

    fuu azokat a charmokat midet használod?

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Ras #1778 üzenetére

    ugy látom nincs gondod de egy ''kis'' leirás Amazonhoz:)


    az eroteljes noi harcos, a déli Iker Tengerek egy kisebb szigetcsoportjáról, a Nagy Óceán határáról származik. Csak az örökké hóval borított csúcsú Mount Karcheus töri meg a buja erdok terjeszkedését a szigeten.
    Az amazonok eléggé elszigetelt kultúrával rendelkeznek. Évszázadok alatt alkalmazkodva a trópusi környezetükhöz, hatalmas városokat építettek az erdok lombja alá. Ezek a városok az építészet remekuvei és az Amazon nép büszkeségének forrásai. Nem követték Zakarum tanitásait, hanem helyette egy többistenhitu vallást gyakorolnak, ami a rend szigorú elveihez ragaszkodik. Orákulumaik régen megjósolták a Sötét Számuzetést (Dark Exile), és ok azóta a harcra készülnek.
    Az Amazonok a végzetüknek tekintették a három Fogonosz elpusztítását, bevezetve ezzel egy új korszakot, amikor a halandó nok és férfiak elfoglalhatják végre az Univerzumban az oket megilleto helyet, és nem csupán a Külso Birodalmak játékszerei lesznek.
    Az Amazonok tengeri nép, az elso azok közül, akik kereskedelmi szerzodést kötöttek, mind a nyugat királyságaival, mind Kejhistannal keleten. Kiemelkedo szerepük a világkersekedelem létrehozásában adta harcosaiknak azt az elismerést, amit jelenleg élveznek, miszerint kiváló stratégák és képzett katonák. Igen keresettek zsoldosként, mivel egyrészt kiváló katonák másrészt rendkívül huségesek - mindaddig, amíg a feladatuk nem sérti szigorú etikai érzéküket. Isteneik pantheonja jól meghatározott hierarhián alapszik, minden tagja a Rend egyensújának egy részét tartja fenn. Athulua a legfobb isten aki, hitvesével, Kethryes-el, uralja a tengereket és az idojárást. Ezen istenek alatt a kisebb istenek széles skálája helyezkedik el, mindegyik az Amazonok napi életének egy területéért felelos. Az Amazonok úgy hiszik, hogy ez a pantheon a sziget eredeti lakóiról maradt rájuk, akik évszázadokkal ezelott éltek itt. Az osi feljegyzéseket véve alapul, ugyanezen nevu istenek voltak akkor, bár a személyiségük változott az évszázadok során. Az Amazon kultúrában csak a nok lehetnek harcosok. A kivételes ügyességük és a rugalmas testfelépitésük jobban illik az esoerdejeikben folytatott harcokhoz. Az amazon férfiak töltik be az összes kormányzati, gazdasági és kereskedelmi pozíciót.

    K ü l s o s é g e k

    z Amazon nem összekeverendo a Diabloban megismert Rogue karakterrel, mert az íjak és számszeríjak mellett a többi fegyverével (dárdák, lándzsák) is legalább olyan jól bánik, és a mágia sem idegen tole.
    Távolsági támadásokra igen alkalmas, hiszen az íjászat mellett képes dárdáját elhajítani, valamint nagyobb sebzést elérni azzal, hogy fegyvereit különbözo mágikus tulajdonságokkal látja el (méreg, jég, villámlás). Vannak képességei, melyek általános hatékonyságát fejlesztik, mint például a Penetrate (áthatolás) vagy a Pierce (átdöfés) a Passive & Magic ''képzettség fán'', növelni fogják a találati esélyt (chance to hit), illetve azt a képességét, hogy több szörnyet is eltaláljon egyszerre íjjal vagy dárdával. Hat passzív képessége van és rögtön láthatjuk is hatásukat, amint legalább egy pontot adunk hozzájuk. Ezeken kívül vannak még képességei, melyek mozgását befolyásolják, mint a Dodge (elkerülés), az Avoid (kikerülés) és az Evade (megtévesztés) segitenek neki elkerülni a közeli és távolsági támadásokat.
    Az Amazon 28 darab dobható dárdával kezdi a játékot, amit jó összeszedni használat után, mert különben elfogy (ez a tesztelés során még változhat!!). Az elso fejezetben vehetünk dárdákat Charsitól, és idonként a szörnyek leölése után is kaphatunk.
    Közelharcra is igencsak alkalmas (ebben is különbözik a Rogue-tól), ezért a játék elején nem lesz olyan nagy gondunk vele. Kedvenc fegyvere erre a lándzsa (és akárcsak a dárda esetében) fejleszteni lehet a támadás hatékonyságát olyanokkal, mint a Jab (döfés) vagy a Lightning Strike (villám csapás).

    D á r d a é s l á n d z s a

    zen a ''képzettség fán'' a közeli és távolsági támadások sebzésének fokozására szolgáló képzettségeket fejleszthetjük. A jelenlegi információink alapján itt találahatunk öt villám, két méreg, egy harci és egy Fend nevu védekezo (szerintem inkább visszatámadó) alapú képességet. A dárda egykezes fegyver, így mellette lehetséges pajzs viselése, a lándzsa azonban kétkezes.
    Ha az Amazon passzív képességeit fejlesztjük (Passive & Magic) az pozitív hatással lesz az itt lévokre is.
    Ami itt található:
    • Jab - Az Amazon sziget suru esoerdeje rengeteg akadállyal van tele. A növények suru burjánzása és a vad oshonos állatok együtt nehézzé, ha nem lehetetlenné teszik a harcot. A kiképzése elején, egy Amazon lándzsásnonek meg kell tanulnia úrrá lenni ezeken a körülményeken. Mikorra annyira kiélesítették ezt a vadászó technikát, hogy képessek lettek sok eroteljes lándzsaszúrást gyors ütemben végrehajtani, megtanulták kivégezni ellenfelüket, még mielott a következohöz fordultak volna. A Jab a legalapvetobb képesség, amit ehez a taktikához fejlesztettek ki.
    Hatás: Egy normál támadás ideje alatt több (a képesség szintjétol függ) támadást hajt végre. Minden támadás egy kicsit gyengébb, mint az elotte levo.
    • Power Strike - Zerae Hefaetrus menyasszonya, és övé a bosszú és a viharok birodalma. Ha egy nagy hibát akar jóvátenni egy amazon harcos és érdemesnek bizonyul, az Istenno megerositi azzal a képességgel, hogy a Déli Tengerek hatalmas hurrikánjainak elektromos erejét adhatja szúró lándzsatámadásához.
    Hatás: Villámmal sebezzéssel látja el fegyvered közelharcban, valamint az alap sebzését is növeli.
    • Poison Javelin - Az amazon gyógyitók régen felderítették az oshonos növényviláguk mérgezo potenciálját. Minden amazon harcos,aki figyelmet szánt ezen tanításnak, képes felismerni a halálos növények sajátos vonásait, még akkor is, ha idegen földeken jár. Ez a tudás képessé teszi arra, hogy a mérgezo fákból fegyvereket készítsen.
    Hatás: Eldobott dárdád mérgezett lesz és a repülése útján egy méregfelho sávot hagy maga után, ami mérgezi az ott tartózkodó, és rajta áthaladó ellenfeleket.
    • Impale - Bár az ügyesség és a kivételes kéz-szem koordináció az Amazon harcos ismertetojelei, támadásuk vadságáról is jól ismertek. Egy képzett harcos képes fókuszálni dühét és olyan eroteljes ütéseket bevinni, hogy fegyverük is összetörhet a támadás során.
    Hatás: Nagyobbat sebez közelharci fegyverével az Amazon, de ezen képesség használatakor sérülhet a fegyver.
    • Lightning Bolt - Amikor egy amazon harcos bebizonyítja értékességét, Zerae istenno képessé teszi ot arra, hogy elpusztítsa ellenségeit száguldó, energiával töltött dárdáival úgy, mintha villámot ragadna ki a mennyekbol.
    Hatás: Villámmal sebez eldobott dárdád és egy villám sávot húz maga után repülés közben.
    • Charged Strike - Zerae útját követo amazon, képes lehet a bosszú és a viharok erejének hasznosítására. A bosszú szertartásán keresztül, Zerae egy vad energiakitörést ad az amazon támadásához, elpusztítva ezzel a közeli ellenfeleket. A Zurzavar Korának egy oszülo veteránja egyszer azt mondta: '' Egy Zerae útján járó lándzsás amazont jobb ha messzirol elkerülsz, Mert ok annyira agresszívak és kiszámíthatatlanok, mint az Iker Tengerek viharai''.
    Hatás: Villám támadást kap fegyverünk, ami találatkor kis villámokat szór szét (charged boltot). Ezek sebzik a cél közelében levoket.
    • Plague Javelin - Gyakorolott és jártas harcosok képesek egyesíteni a mérgezo vegetációt a vadállatok szerveivel, létrehozva ezzel olyan erossen mérgezo és halálos hegyeket, amiket az Amazon a dárádjára illeszthet. Ezek a dárdák célpontjuk eltalálása után felrobbannak, ártalmas és rothasztó felhovel borítva be az Amazon harcos ellenségeit . Lények és emberek teljes seregei pusztulnak el ezen biológiai anyagok ügyes alkalmazása után. A dárda álltal létrehozott fullasztó felho, még a legerosebb ellenfeleket is ártalmatlanná teszi.
    Hatás: Mint a Poison Javelin, csak erosebb, és egy méreg felhot hoz létre a becsapódáskor, mérgezve ezzel minden környezetében tartózkodó ellenfelet.
    • Fend - Miután egy amazon harcos mesterfokot ér el a lándzsa használatában, egyszerre több ellenséget is megtámadhat és elpusztíthat közelharcban. Sok ellenség csak a szerencsének köszönheti, ha életben marad egy ilyen kegyetlen támadás után. Celestia Nagyasszony bemutatta ezt a képességet Athulua beavatottjainak, leszúrva egy tucat képzett harcost egy nyílvesszo repülésének ideje alatt.
    Hatás: Hatása az, hogy az Amazon odaugrik az ellenfelekhez akik körbevesznek és gyosan egymás után megüti oket.
    • Lightning Strike - Zerae-hez való intenzív imádsággal és megfelelo koncentrálással, egy képzett harcos megszerezheti Zerae nagyereju villám ajándékát. Egy ilyen harcos képes lehívni az Isten hatalmát, hogy elpusztítsa ellenségeit egy olyan villámmal, ami ellenféltol ellenfélig ível.
    Hatás: Szintén villám sebzés és, az eltalált ellenfélbol chain lightning indul ki, igy mellette lévok is sebzodnek.
    • Lighting Furry - Talán a legpusztítóbb, de biztos a leglátványosabb az Amazon által tanulható technikák közül a Lightning Fury. Zerae Fopapnoje megtanítja a kiválasztott Amazonoknak az Istenno ereje fókuszálásának titkát, a bosszú végso fegyverévé szentelve ezzel egy dárdát. A dárda által tárol energia olyan hatalmas, hogy az eltalált célpontból kicsapva, villámokat indít el, elpusztitva ezzel a közelben levoket is.
    Hatás: Hasonló az elobbihez, de jóval erosebb (thunderbolt+chain lightning). Ezt a villámot az Amazon a mennyekbol hivja, ellátva vele dárdáját.

    P a s s z í v é s m á g i a

    nnek a ''képzettség fának'' az eredeti neve Gyógyítás, Mozgás és Javítás volt, de a készítok úgy érezték a jelenlegi Passzív és Mágia jobban leírja az itt elhelyezkedo képességeket (hát nem is tudom...).
    Hat passzív képesség van, amik fejlesztik a támadást és a mozgást. Jó hír, hogy ha egy pont már adva van valamelyikhez az automatikusan aktiválódik, akárcsak a Barbárnál a Combat Masteries. A passzív képességek, mint a Critical Strike (1. szint), a Penetrate (18. szint) és a Pierce (ami egy érdekes dolog lesz, mert a nyílvesszo vagy a dárda több ellenfélen is átmegy hatására, de csak 30. szint felett használható) nyugodtan felfogható mesteri szinteknek is, kombinálva a Dárda és Lándzsa képességeivel pedig növelik a találat valószínuségét, a támadás erosségét és az egy támadással elpusztítható szörnyek számát.
    Habár a játékban a Nekromanta az igazi idézo, az Amazon is rendelkezik két lehetséges segítséggel. Az egyik 24. szinttol a Decoy (ezzel tükrözi Önmagát - bár a tükörkép nem mozog - hogy míg ellenfelei a ''másik Amazonra'' figyelnek fellélegezhessen), a másik 30. szinttol a Valkyre (ez egy követo avagy alárendelt aki segíti a harcban).
    Ami itt található:
    • Inner Sight - Amazon hazát borító buja fatakaró alá csak halvány napfény jut el. Azért, hogy jobban alkalmazkodjanak környezetükhöz, az Amazonok kifejlesztettek egy technikát, amivel a környezo terület életenergiájára hangolhatják magukat és átalakíthatják ezen energiákat fényforrásokká . Ez lehetové teszi az amazon és társai számára, hogy lássák az ellenséget árnyékok közt és sötétben is.
    Hatás: A képesség hatáskörén belül levo ellenfelek világítani kezdenek, és védekezo képességük csökken.
    • Critical Strike - Az amazon harcos álltal alkalmazott technikák között van azon képesség is, hogy pontossan felderítse és megjegyezze ellenfele bármilyen gyenge pontját. Ezután kihasználhatja ellensége ezen hiányosságait és pontossan támadva ezeket a terülteket, súlyos sebeket okozhat.
    Hatás: Egy bizonyos %-os esélyt ad arra, hogy mind a távolsági mind a közelharci fegyverek fizikai sebzését megduplázza. (passzív)
    • Dodge - Azok számára, akik ismerik természetes gyorsaságukat, nem lesz meglepetés, hogy egy amazon harcos nagyszámú kiképzési technikája tartalmaz külön olyan gyakorlatokat, ami a harc közbeni gyilkos ütések elkerülésére szolgál.
    Hatás: Segitségével kikerülhetjük a közelharci támadásokat, miközben egyhelyben állunk (passzív).
    • Slow Missiles - Szigorú harci fegyelemmel, és fókuszálással, egy Amazon harcos ráhangolhatja magát az ot körüvevo területre és veszélyekre, ami lehetové teszi számára, hogy emberfeleti gyorsasággal reagáljon ezekre a fenyegetésekre. Ezen képesség egyik formája az, hogy ügyesen el tudja kerülni a lövedékeket. Ahogy az Amazonnak a nyíl és a dárda mesterének kell lennie, úgy tudnia kell védekezni is ezen fegyverek ellen. Amikor az amazon ezt a képességét használja, a közelíto lövedékek mozgása a normálisnál lassabbnak tunik, lehetové téve számára, hogy kikerülje ezeket.
    Hatás: A kilott távolsági fegyverek lövedékeit lassítja le egy adott körön belül.
    • Avoid - Ez a technika az amazon természetes védekezo képességét élesíti ki. Egyhelyben állva kiszámítja a közelito lövedékek útját és kitér elolük, mielott elérnének hozzá. A legtöbb amazon megtudja ezt csinálni, ha teljesen erre a feladatra koncentrál, de csak egy harcos, aki képzett ezen technikában, tudja odafigyelés nélkül alkalmazni.
    Hatás: Ezen képesség segít a távolsági támadások elkerülésében miközben állunk (passzív).
    • Penetrate - Az Amazon sziget harcosainak legendás azon képessége, hogy távolsági fegyverekkel könnyedén célba találnak. Ezen képességgel rendelkezo harcosok nagyobb valószinuséggel találnak el egy célt adott távolságból.
    Hatás: távolsági támadások találati valószínuségét növeli (passzív)
    • Decoy - Az Amazonoknak egy másik elonye is származik abból a képzésbol, amit hazájuk esoerdejeiben a harc tanulásakor folytatnak. Megtanulják, megtévesztéssel és félrevezetéssel becsapni a támadó eroket, hogy azt higyjék, egy másik Amazon is a közelben van. Ezen megtévesztés miatt az ellenség az idejét és energiáját egy hamis préda levadászására fordítja. Ezalatt az amazon szabadon ölhet.
    Hatás: A képesség használatakor az Amazon egy illúzió másolatot készít magáról, amit a szörnyek elkezdenek támadni, így a valódi karakter könnyedén leszedheti oket.
    • Evade - A Dodge és az Avoid képzettségekben jártas harcos végül ezt a képességet is megtanulhatja. Ha egyszer az amazon ilyen szintre élesítette ki a védelemre használt öszpontosítását , akkor végül mozgás közben is képessé válik bármilyen támadás elkerülésére. Ez a képesség segíti továbbá az amazont a sebülés elkerülésében ahogy kitér egy ostromgép robbanó lövedéke vagy egy felboszült varazslóno haragja elol.
    Hatás: Esélyt ad mozgás közben mind a távolsági mind a közelharci támadások kikerülésére (passzív).
    • Valkyre - Mikor egy harcos Athulua-hoz való husége bebizonyosul a csatában mutatott bátor tettei és kivételes képességei által, az istenno kegyet gyakorol és egy szellemi küldöttet ad az Amazon megsegítésére. Athulua küldöttét Valkyrie-nek hívják, és o a legnagyobb Amazon hosök szellemei közül való. Egy Valkyrie megidézésének erje a legnagyobb kitüntetés amit egy Amazon kaphat. Hiszik, hogy ez az ajándék annak a jele, hogy amikor a harcos elhagyja ezt a világot akkor biztos helye lesz az Istenno mellett, talán éppen Valkyrie-ként.
    Hatás: Ezen képesség segitségével az Amazon egy aranypáncélos harcos segítot idéz meg, aki követi és védi ot.
    • Pierce - Hosszú gyakorlatozás után az Amazon harcos íjfeszito karja hatalmas erejuvé fejlodhet. Ezzel az erovel, és némi további gyakorlattal, az Amazon képes lesz az íj maximális erejét kihasználni, lehetové téve számára, hogy 1 nyílvesszovel több célpontot is átlojön.
    Hatás: A nyílvesszo vagy a dárda több ellenfélen is áthatolhat a képesség hatására (passzív).

    Í j é s s z á m s z e r í j



    íz képesség szolgál itt az alapvetoek fokozására és mindegyik érvényes íjra és számszeríjra is. Az utóbbival sokkal nagyobb sebzést lehet elérni mint íjjal, de mivel használatuk manát is fogyaszt meg kell találni a megfelelo egyensúlyt.
    Nem lehet esztelenül lövöldözni a Diablo II-ben, mivel nem áll rendelkezésünkre számolatlanul a nyílvesszo. Ugyan az eddigi tesztelések során sohasem volt hiány nyílvesszobol (például olcsók és kaphatóak mindenhol), a játék korai szakaszán mégis lesz két képességünk, ami a hiányt enyhítheti, ha az fellép. A Magic Arrow nyílvesszot készít manából, a Multi-shot pedig ''széthasítja'' azt 2 vagy 3 részre (attól függoen hány pontot tettünk ide) miután kilottük, ami nagyon jó ha kevés van nálunk. Jéggel és tuzzel is fokozhatjuk nyílvesszoink hatékonyságát több szinten is (egyre erosebbek állnak majd rendelkezésünkre).
    Ebben az esetben is igaz, hogy ha az Amazon passzív képességeit fejlesztjük (Passive & Magic), az pozitív hatással lesz az itt lévokre is.
    Ami itt található:
    • Magic Arrow - Messze az osi múltban, az amazonok dicso erdei városa, Tran Athulua, az Iker Tengerek kalózainak ostroma alatt állt. Ezek a gyilkosok elhatározták, hogy az Amazon szigetet fogják kiinduló muveleteik központjául használni. Az harc hónapokig tartott, mivel a kalózok hosszú ostromra rendezkedtek be. A csata alatt a készletek elfogytak és az Amazon íjászok loszer nélkül találták maguk. Tudva, hogy a védelmük kizárólag az íjászok képességén múlik, hogy sakkban tarthassák a kalózokat, a város papjai Athuluához imádkoztak, hogy segítse meg oket. Erre Athulua ellátta az Amazonok elméjét azzal az erovel, hogy hasznosíthassák a saját szellemi energiájukat. Egymás után az íjászok az akaratukkal fizikai ero darabjaivá olvasztották szellemi energiájuk, amiket azután kiengedteg íjaikból ezerszámra, visszaszorítva ezzel a kalózokat a tengerbe.
    Hatás: Egy mannából álló nyílvesszot hoz létre. A sebzés elso szinten megegyezik egy sima nyílvesszo sebzésével majd növekszik ahogy egyre több pontot rakunk rá.
    • Fire Arrow - Hefaetrus a tuz és az újászületés Amazon istene, Philios szigetén a nagy vulkán, Mount Amazeus, mélyén él. Bár elsodlegesen a földmuvesek patronáló istene, idorol idore kegyét adományozza a sziget harcosainak, igy ok biztonságot adhatnak gyülekezetének. Megfelelo imával és sok ádáz ellenség feláldozásával, egy különlegesen bátor Amazon megkaphatja az erot, hogy ellássa lövéseit a tuz pusztitó hatalmával, lehetové téve számára lángoló nyilvesszok kilövését.
    Hatás: Tuz sebzéssel lát el egy nyilvesszot.
    • Cold Arrow - Bár úgy tunik a tél sosem talál utat az örökké illatos Amazon szigetre, a hideg éghajlat mégsem ismeretlen errefelé. A Mount Karcheus csúcsa Philios szigetén egész évben hóval borított. Mélyen a jeges barlangban, elzárva a hegy égretöro csúcsai között található a Tükrök Nagy Csarnoka, ahol a hatalmas Karcheus, a figyelo ül trónján. Az örökké éber Karcheus folyamatosan figyeli az Amazonokat. A harcosok, akiket templomában képeztek, képesek lövéseikbe a fagyos szél erejét belefoglalni.
    Hatás: Hideg alapú sebzzéssel látja el a nyilvesszot ez a képesség, ami az eltalált célt még lassítja is.
    • Multi Shot - A legendák úgy szólnak, hogy a mesebeli Amazon íjász, Palashia, fiatalon azzal hencegett, hogy az összes nagy riválisa közül o tudja a legjobb kombinációs technikát. Zokon véve ezt, a riválisai összegyultek, hogy kihívják feháborító dicsekvése miatt egy versenyre, ami eldönti ezt a kérdést. Dicsosége megorzésére, Palashiának el kellett találnia minden ellenfele célját, mielott azok egyetlen lövése is célba érne. Amikor felvirradat a verseny napja, Palashia késszen állt az íjával. A jelre, ellenfelei útjára engedték vesszoik áradatát a célpontjaik felé. Palashia összegyujtötte energiáit, és hagyta kirepülni a saját egyetlen vesszojét. A megfigyelok ámulatára, a vesszoje több részre vált, széthasítva ellenfelei vesszoit, és minden egyes célt a közepén talált el. Ez a misztikus technika gyorsan hadititok lett, amit csak a legjobb íjászok voltak képesek mesterszinten használni.
    Hatás: Egy nyílvesszot sok részre oszt szét, amivel így több célt is sebezhetünk egyszerre, vagy egy célt több vesszovel is eltalálhatunk.
    • Exploding - Hefaetrus másik ajándéka. Egy Amazon harcos, aki gyakorlott ezen képzettségben, képes az általa kilott vesszot becsapódáskor robbanási képességgel felruházni. Az eredményül kapott robbanás nem csak a célpontját sebzi hanem mindenkit, aki a robbanás környékén tartózkodik . Egy század Amazon íjász látványa, amint ilyen nyilvesszok tömegét lövik ki, hátborzongatóan szépséges. Sok harcos, aki látta jóbarátait ezen nyilak lángjainak martalékává válni, megfogadta, hogy soha többet nem harcol Amazon harcosok ellen.
    Hatás: Tuz sebzést kap a vesszonk, ami célbaérkezéskor felrobban, sebezve ezzel a cél közelében állókat.
    • Ice - A második a díjak közül, amit Karcheus egy igaz harcosnak adhat. Ez a képesssé teszi az Amazont hogy a nyílvesszojébe illessze egy ádáz jégvihar fagyos erejét. Ezzel a erovel megcsapott ellenfelek, nem csak a megbuvölt vesszo jeges sebzését érzik, hanem a fagyasztó sarki szél erejét is, amit rejtélyesen, csak ok éreznek.
    Hatás: A cold arrowhoz hasonlóan hideg alapú sebzést kap a vesszonk, ami viszont nem csak lassítja, hanem le is fagyasztja a célt egy idore (játékosokat és foszörnyeket nem lehet lefagyasztani).
    • Guided - Ez a képesség az Amazon sziget minden lányának szükséges,a vadászathoz és a harchoz a legmélyebb éjszakában. Athulua odaadó tanítványai, nagy nehézségek és szigorú fegyelem árán, kiképezhetik maguk, hogy vakon is tudjanak célokra loni, mintha Athalua keze vezetné vesszejük. Ahogy képzelheto, ez egy olyan muvészet, amiért a Világtalan Szem Novéreit régóta irigylik, és amit még soha senki sem tudott lemásolni.
    Hatás: A vesszot ellátja azzal a képességgel, hogy megkeresse, és eltalálja a legközelebbi célpontot.
    • Strafing - Amikor egy harcos elérte ezt a képességet, akkor nyílvesszok áradatát loheti ki, elképeszto sebességgel és pontossággal, támadva egyik célt a másik után. Harcedzett zsoldosok gyakran mesélik egy újonc történetét, aki majdnem ottmaradt egy csatában, mert túl zavart lett, amikor eloszor látott egy Amazont ezt a képességet használni. Ne kételkedj szavaiban, mert talán magára utal. Csak mosolyogj és fizess neki még egy kupa italt.
    Hatás: Nyilvesszok záporát zúdithatjuk egyszerre több közeli ellenfelünkre körkörösen.
    • Immolating - Hefaetrus néha ezt a képességet adományozza legnagyobb bajnokainak. Ezek a tüzes nyílvesszok olyan forrón égnek, hogy lángra lobbantják a becsapódásuk körül a földet. Habár a tuz hamar kialszik, beszélik, hogy a hatása olyan, mintha Hefaetrus hatalmas királyságának tuzoszlopai emelkednének ki a földbol, hogy elpusztítsák az ellenséget, aki a közelben ogyeleg.
    Hatás: Tuz sebzéssel lát el egy vesszot, ami a célbaérkezése helyén egy tuzfalat hoz létre. Aki áthalad a tuzfalon az szintén sebzodik.
    • Freezing - Karcheus eroi közül a leghatalmasabb ez a képesség, ami ellátja a nyílvesszoket a romboló lavina fagyasztó erejével. A képesség hatókörében levo ellenségek helyben megfagynak, és csontrepeszto fájdalmat éreznek, mintha a mágikus jég hatalmas tömege esett volna rájuk.
    Hatás: Hideg sebzéssel lát el egy vesszot, ami célbaérkezésekor lefagyasztja a célt és a körülötte levo ellenfeleket (foszörnyekre nem hat).

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Ras

    tag

    válasz Sirandrish #1780 üzenetére

    huhh kössz ezt a ''kis'' :DDD leírást ezért cserébe mutatok egy képet :DD :DDD
    most találtam ,ritkán látni ilyen fegyvert... [link]



  • Sirandrish

    legenda

    válasz Ras #1781 üzenetére

    ezzela fegyverrel 1 baj van..mégpedig hogy kétkezes...

    Balta leirás:

    B A L T Á K, C S A T A B Á R D O K

    Á l t a l á n o s s á g b a n

    csatabárdok és fejszék az egyik legerosebb támadófegyver-fajta a játékban, azonban az alabárd (polearm) bevezetésével már nem a legnagyobbak. Csakúgy, mint a többi fegyvernél, itt is lehetoség van drágakövek beépítésére, melyekkel speciális tulajdonságokkal ruházhatjuk fel amúgy is félelmetes fegyverünket. Természetesen találkozhatunk mágikus, unique és ritka csatabárdokkal is a játék folyamán.

    D o b ó f e j s z é k

    sakúgy, mint a dárdák és dobótorök, a dobófejszék használhatók közelharcban is, azonban a sebzésük ebben az esetben jelentosen lecsökken, tehát ez nem túl bölcs dolog. Elonyük, hogy nincs tartóssági értékük, azaz a végtelenségig használhatók mindennemu javítás nélkül. Minden karakter képes dárdát használni pajzs mellet. A barbár használhat másik kézben egy másik fegyvert is, így nála lehetoség nyílik két dobófegyver egyideju használatára.

    E g y k e z e s c s a t a b á r d o k
    Sebzése kevesebb mint a nagyobb kétkezes változatoknak, azonban sebességük nagyobb, és kisebb a megkövetelt ero hozzájuk. Természetesen pajzzsal együtt is használhatók, míg a barbár képes másik fegyverrel is együtt használni.

    K é t k e z e s c s a t a b á r d o k

    hatalmas, kétkezes csatabárdok a legnagyobbat sebzo fegyverek voltak a Diabloban és eléggé masszív daraboknak számítanak a második részben is. Azonban az alabárdok bevezetésével a ''big gun'' szerepét most már nem ezek a fegyverek töltik be. Alapveto tulajdonságai közé tartozik, hogy jelentos erore van szükség használatukhoz és mindemellett a sebességük meglehetosen kicsi, azonban még így is valamivel gyorsabbak a hosszú bárdoknál. Jelenleg még nincs birtokunkban semmiféle speciális csatabárd tulajdonsága.



    [Szerkesztve]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • SLYM

    veterán

    válasz Sirandrish #1770 üzenetére

    köszi. de ezeket én is ismerem [link] itt minden megvan a rúnaszavakon kívül.

    AKI TUD LÉCCI DOBJON MEG EGY RÚNASZAVAS PROGIVAl!!!!!!!!!!! THX :R

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Ras #1783 üzenetére

    hát csak kérdezem mert én nem szoktam használni mert csak a helyet foglalja és ltalában nincs olyan jóhogy megérje...

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    válasz SLYM #1784 üzenetére

    hát sajna most csak ezekt tudtam előkaparni:(

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • attilam

    őstag

    válasz SLYM #1784 üzenetére

    1. Google: Diablo 2 rune words (ennyi a rúnaszavakhoz)
    2. Google: Diablo 2 hero editor : legújabb letölt felinstaláll. Van itt item pack is, aztán berakhatod magadnak a rúnákat is, vagy kész runewordok is vannak. Ladderesek is, úgyhogy azokat is be lehet rakni, akár single gamebe is.

  • Sirandrish

    legenda

    válasz attilam #1787 üzenetére

    a 2. pont már elég csit szagu:DD

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • attilam

    őstag

    válasz Sirandrish #1788 üzenetére

    Lehet. Battle.net-en úgysem működik, én meg mostanság csak ott játszom. :D De singleben gyakran csinálok tesztkaraktereket, akiket kicsit megmanipulálok. Így fel tudom mérni, hogy kb. mennyit fog érni egy stratégia.

  • Sirandrish

    legenda

    válasz attilam #1789 üzenetére

    lehet? ha egy karinak megadom hogy 50.szinten kezdjen és olyan karda legyen met 1000 legyen a min sebzés meg hasonlók az tuti csalás:DDD

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • _ocsisajt

    őstag

    sziasztok!

    nem tudtok veletlenul mukodo MODot ami megdurvitja a jatekot? tudom van a ''/players 8'' parancs ami ugye ''kicsit'' megneheziti a jatekot, de ha tudtok 1.11bhez olyan mdoot ami ennel is durvabb, akkor legyszi nyomjatok rola infot ha lehet :DDD
    megkoszonnem :DDD

    tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

  • Sirandrish

    legenda

    válasz _ocsisajt #1791 üzenetére

    sajna nincs mármeg de utatok néhány képet:))

    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]

    [Szerkesztve]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • attilam

    őstag

    válasz Sirandrish #1790 üzenetére

    Ki mire használja. Én singlebe arra használtam, hogy ami cuccokat találtam azokat kimentettem, és így át lehet adni másik karakternek (unique, set). Ez nem csalás mert ugye saját magad is megcsinálhatod hálózaton keresztül, csak akkor egy idő után már túl sok karakter lenne, és az egész bonyolultabbá válna.
    A tesztkarakterek meg azért voltak jók (ezekkel nem játszottam csak 1-2 percet), mert adsz nekik 255 szétosztható skillpontot, és fel tudod építeni vele a kívánt stratégiát, és meg tudod nézni, hogy működik-e majd, mondjuk hellen is. Pl. egy poison dagger-es nekromata nem tűnt túl meggyőzőnek ezért nem is álltam neki megépíteni.
    Ha véletlenül rossz skill-t nyomtál magadnak, akkor korrigálhatod.
    Az ilyen átírások amiket mondtál már persze erős cheat. De legalább sok mindenre használható a program.

  • bolcsodal

    addikt

    válasz attilam #1793 üzenetére

    Hát ja...Szted ér vmit Freezing Arrow+Strafe bowazon hellen? Mer így elsőre lvl71-en sz*p*snak tűnik a dolog.

    Nightmare-ben Burizával egész keménynek tűnt, de már player2-ben szívtam a fogam Act1 Hell-ben.

    [Szerkesztve]

    They drew first blood....

  • attilam

    őstag

    válasz bolcsodal #1794 üzenetére

    Nem tudom. Amazont még sosem csináltam. :) Ha szopatósnak tűnik, akkor biztosan nem a legjobb.

  • Sirandrish

    legenda

    válasz attilam #1793 üzenetére

    de ezekre sokkal jobb és élvezetesebb ha saját magad jössz rá..egyébként az ötlet nem rossz de én elvből nem ''csalok'' a játé elveszti az egész feelengjét:)

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • _ocsisajt

    őstag

    válasz Sirandrish #1792 üzenetére

    kosz, de most evvel sokra mentem :DDD

    tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

  • Sirandrish

    legenda

    válasz _ocsisajt #1797 üzenetére

    hát csak megmutatom hogy milyen az ami nehéz:DDD

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • SLYM

    veterán

    megtaláltam a retro patch rune world wizard-át. de azok a rúnás cuccok nem nagy számok. asszem retroba elértem azt a szintet aminél jobb nem lehetek......... :(

  • Sirandrish

    legenda

    válasz SLYM #1799 üzenetére

    az valami progi akar lenni?

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák