Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xanax88

    tag

    Sziasztok!

    Egy gyors, amatőr kérdés.

    Egy hete játszom kb, felhúztam egy karit paragon80 ra, torment 5 ig gyakorlatilag halhatatlan vagyok (amíg nem jönnek a lila, forgó fenycsóvaizék... :) )

    Naszóval, felvetődött bennem, hogy ez ennyi?
    Van bármi értelme tovább tolni?
    Ha tovább tápolom magam, azon kívül, hogy örülök a nagyobb számoknak, van bármi értelme?

    Krisz

  • Xanax88

    tag

    Hát sajnálom. Egyáltalán nem 'lehúzó komment'nek szántam, csak engem rohadtul nem hoz lázba a minél nagyobb számok hajkurászása.
    Jó móka volt, de ennyi.

    Most jön egy új karakter, aztán egy másik és így tovább, de az, hogy ugyan azokat a köröket fussam napokig, gyakorlatilag minden cél nélkül, csak mert van még nagyobb nehézsegi szint, plusz tartalom nélkül, nekem nem játszik.
    Egyszerűen nem látom értelmét.

    Esetleg a szezonban látok még fantáziát... de már nem akarok belekezdeni. Majd az újat megnézem.

    Nem akartam senkit felzaklatni, tényleg.

    Krisz

  • Xanax88

    tag

    válasz MrCsiT #104016 üzenetére

    Wow.

    Igazából ezekkel mindennel tisztában vagyok.

    Sőt... egy-két infó egyenes hülyéneknézés határát feszegeti.

    Nem basszus, nem tudom, hogy mi az a socket, nem láttam még legendás/set cuccot...

    Nem öltem bele éveket a kettőbe és úgy egyáltalán nem is játszottam még számítógépes darálósRPG vel amiknek jó nagy része azért hasonló.

    Nem...

    Egyszerűen annyi van, hogy engem nem izgat, hogy Józsika 3 várossal arrébb gyorsabban tud átszaladni nehezebb szinten ugyan ott ahol én... nem érzek késztetést ilyenformán a f@rokméregetésre.

    Még ha lenne egy normális online rész, nem csak egymás kísérgetéséből állna a játék, vagy jutalmazna valamivel ha elérek egy szintre... de még az sincs.

    Beletettem kb 30 órát egy kariba... ha belerakok még 30 at és 20% al jobb leszek, utána leírom ide, az nemtudom mire jó. Nem leszek én se, a játék se több.
    Oké, az ilyen indokolatlan célokkal amiket magának állít fel az ember el lehet gondolom bármeddig húzni... de az meg már megint nem a játék erénye... és szvsz értelmetlen is.

    Én tök megértem ha valaki ezt élvezi, de azért mert nekem ez valahogy nem fekszik, ne nézzetek már hülyének.

    Elnézést, hogy mertem kerdezni.

    Krisz

  • Xanax88

    tag

    válasz reelc #104024 üzenetére

    Nem... akkor félreértettetek.

    D2 az egyik kedvenc címem volt, megszámlálhatatlan jó pillanattal, úgy, hogy sosem toltam online.

    Titan Questet pc-n kijövetelkor, tavaly telefonon is végigtoltam.
    Még a Dungeon Siege2 volt ami hasonló és nagyon szerettem...
    Igazából más a zsánerből nemigen... bár ez szerintem jelen kérdésnél lényegtelen.

    Egyszerűen annyi érdekelt, hogy annyi-e az endgame content amennyit láttam pár óra alatt vagy van e benne több.

    Azt a választ kaptam, hogy annyi.
    Konstatáltam.

    Erre személyes sértésnek vettétek.

    Semmi bajom a játékkal.
    Ár-érték arányban megérte.

    Csak nem nyújt 30 éves fejjel annyit mint tizenpár évesen a 2. Akkoriban ment suliban a f@szméregetés, de kinőttem. :)
    A mai napig emlegetem mikor több napnyi grindolás után is 4 óra volt leverni diablót, necróval, az xy patch után, mikor cseszettül legyengítették... :))
    De csak a sztoriba beleraktam vagy 3 évet meg több elcseszett karit...

    Itt ezt aláírom, nekem nagyon hiányzik.
    Mindent megad a játék és csak próbalgatni kell...
    Nekem ez fura.
    De ettől függetlenül semmi bajom nincs vele.

    Csak szerintem ahelyett, hogy csináltak volna egy gyakorlatilag semmire nem jó endgamet, fordíthatták volna a figyelmüket a sztorira. Nem is a történetre, csak, hogy esetleg ne egy nap alatt letolható legyen.

    Nem akartam senkit megsérteni, sajnálom, ha úgy tűnt fikázok.
    Nem annak szántam, csak ki akartam deríteni, hogy a továbbiakban van e értelme bele ölnöm időt vagy nem.

    Krisz

Új hozzászólás Aktív témák