Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bird

    addikt

    válasz Jazz #93086 üzenetére

    Ez már 1000x le lett itt írva, hasztalan.... Bocsánat a hasonlatért, de Mikroman-t juttatja az eszembe. Viszont Ő legalább tudatosan volt "hüle". ;) itt azonban más a helyet.

    [ Szerkesztve ]

    .:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Jazz #93086 üzenetére

    Már nem azért, de mi a baj azzal, ha több karaktert is kipróbál az ember, majd ha nem jön össze, akkor vált másikra? Sajnos a fene sem gondolta előre, hogy pont az UE DH lesz az a karakter, akivel a végén eljutok GR70-ig? Ha tudom, akkor azt indítok, pont ezt a setet kaptam volna hozzá, és már rég előrébb volnék. Ez a "csak azért is" kétszeri ismétlése meg azt mutatja, hogy téged - és rajtad kívül a többi kritikust is, akik a csípős, lenéző megjegyzéseken kívül mást nem tudnak fűzni a témához - nagyon zavar, hogy én egyedül szeretek játszani, és az utolsókig megpróbálom magam megoldani a dolgokat.

    Ez olyan, hogy nyilván te nagy multis vagy, akinek fontos, hogy már a szezon első napján felkerüljön a listára, később pedig meglegyen a P1000+, a GR100, a 100+ gemezett anci cuccok, mert ha nem így lenne, nem zavarna, hogy mennyi XP-től, cucctól esel így el. Én ennek az ellentettje vagyok. Nem szeretek rohanni, baromira nem érdekel, hogy meglesz-e a GR100, a Paragon szint meg annyi, amennyi. Én is felhúzathattam volna mással az összes karimat 70-re pár perc alatt, majd utána elmehettem volna GR80-as körökre csapatban, amíg a gemek is meglesznek, de én jobban szeretek egyedül boldogulni.

    Ezt nem tudom érthetően megmagyarázni - és nem is akarok vitába bonyolódni miatta. A lényeg, hogy most azért próbálnám lehozni a GR45-öt, mert nagyobb esélyt látok rá, hogy sikerül, mint a GR75 settel. De ha nem sikerül, akkor sem fog érdekelni különösebben, lesz még pár szezon, amikor bepótolhatom.

    (#93101) DjDanee87: Van rajta, átraktam. A kőből mindig olyat rakok be neki, ami megfelelő, a többi stat pedig azt mondtátok, lényegtelen.

    Vitát lezárva: Szerintem szimplán annyi a baj, hogy nem volt megfelelő cucc gyűjtve erre az eshetőségre - nem is gondoltam rá, hogy sikerülhet, eddig még nem próbáltam -, és most csak épphogy az van rádobva, amit találtam. Nem adom fel, akkor is le fogom hozni vele a 45-öt, vagy ha nem, hát nem lesz meg a láda, na bumm... majd meglesz legközelebb.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák