Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz DjDanee87 #93079 üzenetére

    Hasonló setuppal csináltam én is.
    Ezzel megfőttem. Utána gondolkodtam, hogy egy multishoz minek Aquila? Arra jutottam, hogy nem kell. :) Helyette a farkasos mellény, és a sisak kivételével zöld kő mindenhová. Így már sikerült. :) Persze jobb, ha a Cinder rajtad van, a farkasos a kockában.
    Nem vagyunk egyformák. Csak alternatívának írtam, ha valakinek azzal nem megy.

    Vistaboy: ez egy olyan játék, ami tágnak tűnik a többszáz tárggyal, sok szettel, stb. sok lehetőséggel.
    A valóság az, hogy karinként 1-2 felállás működik, amitől az átlagjátékos nem kap frászt (pl. Shimizu). :)

    Jómagam is szólózni szeretek a legjobban, az egyéni teljesítményem érdekel.
    Csapat nem igazán. Ennek tudatában nem érdekel a magas GR, sok Paragon, meg ilyesmi. Nem versenyzek senkivel, csak a saját, korábbi eredményeimmel. Éppen ezért nem érzem idő veszteségnek a szólózást, ahogy írta valaki valamivel fentebb. Szóló GR76 teljesítve, láda megvan. Amihez jól jött több ember csapatban csináltam, de mindent, amit csak lehetett, szólóban.

    Ajánlatos nézegetni a Diablofanst. Szinte minden tanács amit kapsz onnan származik. Az előbb említett behatároltság miatt. Ez nem olyan játék, hogy összerakod, ahogy akarod, és eredményes is leszel. Ezt sajnos tudomásul kell venni. Felcsillant a szemem, amikor bejött ez a LoN dolog. Össze is raktam magamnak valamit, és nem működött, pedig logikus volt.

    Ha kevés a cooldownod megpróbálhatod a sárga követ a sisakba, és Obsidian ringet a ládába. A multishotozás leveri a cooldownt. Kb. ugyanazt a szintet hozom ezzel, mint a CoE a ládába és kék kő a sisakba felállással.

    Encsi helyett én a Templarra szavazok mint followerre. Elmegy "tankolni" a farkassal. Így ketten próbálják távolabb tartani az ellent, ami a DH lényege lenne, hogy minél messzebbről támadj. Ugyebár ezt támogatja a szet, és a Zei kő is.

    (#93116) Jazz: Igen, eléggé idő- és türelemigényes játék.

Új hozzászólás Aktív témák