Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz Sárpac #88369 üzenetére

    Az en tapasztalatom nem ezt tamasztja ala.. akkor most mi lesz.. megnezzuk kinek van tobb paragonja es akkor a te tapasztalatod nyer..? Vagy feldobunk egy ermet es ha fej nekem van igazazam. Ja, vagy nem mert az random.. vagyis nem.. :F

    Vagy dobjunk fel egy ermet 100x egymas utan es ha ebbol 60x fej, akkor kezdjuk el vizsgalgatni magat az ermet, meg a modszert ahogyan feldobom. Merthiszenvegul is a matek azt mondja, hogy ha vegtelenszer dobom fel, akkor pontosan 50% lesz az eloszlas fej es iras kozott. De mivel csak 100x dobtuk fel igy siman lehet hogy 89x iras lesz es attol meg a random az random marad. Vagydelehethogynem.. :U

    Es perszehogy a Diablo szerverek (mind a 617 darab dual raid intel xeon game szerver a vilag 5 kulonbozo szerverparkjaban elosztva) egyesevel logolja az osszes kinyitott GR mapot, es megjegyzi - mert meg ERRE is van kapaciatasa!!!! - hogy melyik tipusu map volt, mennyi ido alatt zartak be, es milyen tipusu (ranged vagy meele) elitek voltak benne, es aztan az okosDiabloszerverAlgoritmus ez alapjan eldonti hogy egyretobb olyan rift kell ami barlang es ranged elit van benne es akkor ezekbol random tobbszor general be es okosan hatranyban reszesiti a kiraly Act4-es meg Act1-es mapokat amin csonti meg zombi meg orrszarvu mob van, mert az nem lesz jo mert azt meg fogjak csinalni a playerek es az nekunk nem is celunk.

    Ezt akarod mondani, ugye..? :K

    A hajnal 2-5 kozotti sztori igaz. Meg van hatarozva hogy egysegnyi ido alatt mennyi ancient kukri eshet. Namarmost ha mindenki jatszik, akkor sokat lootoljak es hamar elfogy. De hajnalban, amikor sokan alszanak akkor kevesebben farmoljuk a kukrit es igy tobb jut nekunk es hamarabb kiesik, meg olyankor van is keszleten mert mindig hajnal 1-2 kozott erkezik friss kukri a szerverekre. Ezt spec en is ala tudom tamasztani mert soha nem jatszottam meg hajnal 2-5 kozott mert olyankor alszomes bazmeg nincs is kukrim pont ezert.. :(

    "Litany kifogyott Compas Rose meg nem is volt.."

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák