Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz _ocsisajt #83521 üzenetére

    Igen ez egy rpg game és ezért olyan nem létezhet hogy minden kaszt tetszen egyszerre, vagyis ha pont olyan felé terel a game amivel semmilyen szinten nem tudsz azonosulni illetve nem érdekel akkor van baj.
    Innen is tudok konkrét embereket akik ha pl csak wizardal lehetne gamelni mert annyira op lenne már nyomnák is a shift+del-t.
    És lassan ezt érik el blizzék, na ők erre mondhatják nem kell nagyot álmodni evickélj el tx-en és gr50 környékén. Nade, ha én megszoktam hogy highgrbe megyek előző patchbe kedvenc kasztommal akkor hogy álljak ahhoz hozzá hogy most még a speedgrbe se jutok be mert kickelnek. 2.2-ben 4player gr 74ben wizard dh ott volt, 2.3-ban max 65-68...

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

  • Gorneck

    titán

    válasz _ocsisajt #83521 üzenetére

    Az a baj, hogy egyik se igazán oké...HTnál, ha kimarad a firewall képes bármi egyhitelni...lagnál meg tudjuk, hogy ez igen csak jellemző. Van némi HCs múltam és én tuti nem soloznék olyan karival, ami nem saját hüleségből is képes kipurcanni...ilyen kari a HTs WD.

    DH DMG-e, állóképessége sztem agyoncsapódott...

    Szal igen...csöppet agyon lett vágva a játék.

    Edge (#83520): Jaja, ezt mondom. Nincs ott olyan emberke/emberkék, aki/akik úgymond minden kasztra rálátnának...és nem csak annyi, hogy jééé létezik ilyen kari...tisztán látszik, hogy a HT setre is rábaxtak olyan skilleket, amik a teljes inkompetenciájukat bizonyítják.
    Azon csodálkozom, hogy a pókos setből lett vmi...T7 bountyra zseniális...DB farmra alkalmatlan, Keywardenre alkalmatlan...de itt elfogyott a fantázia...a userekre meg csak akkor kezdtek elhallgatni mikor kiderült, hogy az új set T6-on is kevés volt...jó mi? Vagy menjek tovább? Ok, egy H&S játékba hogy lehet olyan skillt kitalálni ami a mob gyilokját meggátolja...és azt set bónuszként implementálni...nevetséges. Fánnnnni build mi? Néha az arcomat kaparom mikor 3 HPval benyeli, majd 2 sec után 1 HPval kiköpi...oszt üthetem tovább, hogy azé dögöljön már meg.

    Érdekes mód a Monk szinergia tökéletes egy ideje...új cuccok, régi setek.
    Nézzük meg a WDjét...elkap a röhögés...
    Vagy szerencsétlen Pala-t...ami mondhatni sose volt erős...pedig részemről nagyon várós volt...és kaptunk egy foskupacot, amivel senki se játszik. Miért játszana? Nincs jó eredmény kutyának se kell...

    [ Szerkesztve ]

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák