Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz sith7 #81782 üzenetére

    köszi :) novemberig ki kell pörgetni, mert aztán void :)

    thanks srácok :R :R

    T. M. crown van bent, mert nekem ez a movementes nem jön be....így azért nem nagy dolog...nyomom jobb klikken a shieldet, bal klikk meg provoke...néha meg át, vagy kiröppenek...én is érzem, hogy kevés a dps (mondjuk a gemjeim még közelebb állnak lvl40-hez, mint lvl50-hez, ill. még tudnék alakitani jace helyett johanna lenne bent, és kockába raknák furnace-t, de ez most csak próbálgatásnak indult...
    igazság szerint szinte minden kasztal játszok egy időben, ill. éppen mihez van kedvem, de általában hetente változik.

    Djuree nekem kevésbé tünik törékenynek...aztán lehet unityvel az sem lenne rossz.

    tibee77 benne van a pakliban a dc (kb 50-50% az elhullott karakterek mérlege, a dc Vs saját hüJeség miatt) hozzá lehet amúgy szokni...ha lenne még egy slot a ládában akkor nem is fájna nagyon (ezt a crust gyakorlatilag shardból épitettem...kb lvl42-45-ig, onnan meg a drop finomitja) csalóka HC-n mert ha az embernek van egy tápos karaktere (és kegyes hozzá a DC Istene), akkor azzal pikk-pakk fel tudja szerelni a többi kasztot.

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák