Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicsimix

    őstag

    válasz DjDanee87 #63077 üzenetére

    Erről hol lehet olvasni?

    Mert PTR-en nem így van és kissé furán is hangzik ,hogy el kell osztani 3-al az 5200-at....

    Több okból is...

    1. Eredetileg az Earthquake az csak 1 db-nak számít és az az 1 önmagában a 4500%.

    2. A Lut Socks ismétli meg az Eq-et...

    Így ez elég hülyén hangzik, hogy a Lut Socks-os Eq majd nem is annyit ad mintha Lut socks nélkül használnád a skillt.... Ennyi erővel most csökkenteniük kellett volna 1730%-ra és akkor mindig ugyan annyit adna. De ez meg irreálisan kevés.

    ...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

  • Kicsimix

    őstag

    válasz DjDanee87 #63077 üzenetére

    Kifutottam az időből...Amúgy meg nem értem... Vagy mégis...

    Esetleg azt tudom elképzelni, hogy ahol fedik egymást a földrengések ott nem adja be a másik ugrást? Tán erről van szó...

    Ez kicsit használhatatlanná tenné a dolgokat elvileg...

    Ugyanis...

    Ennek a buildnek ez az elsődleges támadási képessége... Ergó ha le akarsz szedni egy elite packot akkor az fog történni, hogy:

    1, Első ugrással be stunnolod az egész packot ha egy helyben van és marad két felesleges ugrásod.
    Hiába ugrasz rájuk mégegyszer mert az nem fog semmit csinálni.(wtf?)

    2, várnod kell 7-10 secet a következőig de addig szétmennek 3 fele

    3, megint ugrassz mind a három elitre külön külön... Ez még mindig nem elég...

    4, megint vársz 7-10 secet...

    5, Hogy szedek le egy goblint?

    Ez elég hülyén hangzik... Márpedig ehhez a buildhez csomó dolgot felépítettek csomó legend darabot stb amik mind összhangban működnek...
    Ez mindent tönkrevágna...

    [ Szerkesztve ]

    ...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

Új hozzászólás Aktív témák