Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz DjDanee87 #62358 üzenetére

    Royal ringről(sry WoT lesz):

    sok elmélet van arról mi lehet a tuti módszer, én azt is kipróbáltam amit itt legutóbb olvastam miszerint lehetőleg nem nyitni semmit meg minimálisat ölni ami a bountyhoz kell és egyszerre sok cachet kell nyitni, hátha akkor történik meg a fix leg drop és az a ring lesz... ez mind szép és jó de ez nálam nem jött be most(még ros kezdetén vhogy jobban működött a sok nyitás része). Tehát nyitottam egyszerre 20-25 cacheket már több napja és semmi ring. Már volt royal ringem ROS indulás 4. napján kiesett(akkor azt se tudtam még hogy az mekkora mák volt) de kellett még egy, ne kelljen cserélgetni karik között. Baromi frusztráló amikor rengeteg időt bele ölsz és semmi... ok ez olyan hogy van vmi amiért lehet kockulni elfogadom... ezen a részen kezd el elgondolkodni az olvasó, hogy na biztos esett neki royal különben mi a szarért ír ennyit :DDD

    Nade ma délelőtt begurultam szartam az egészbe, mentem split norm bountyba ahogy eddig is, de viszont nyitottam amit lehetett öltem akit értem pakkokat bossokat legalább azokból essen vmi, kör végén meg nyitottam a cachet egyből és meglepő módon kb. minden cacheből jött leg van amiből kettő is ééés "ding! SOJ?!?" 5. kör cache-ében ott figyelt a Royal is(jade wdmen van). Alig hittem a szememnek mert már olyan qrvarég esett már...
    Hogy ebből mi a tanulság? Van egy olyan érzésem hogy az a sok cache egyszerre való nyitása már nem annyira tuti dolog vagy csak az a knagy RNG játszadozott velem egy kicsit... megint. :)

    [ Szerkesztve ]

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

  • DjDanee87

    addikt

    válasz DjDanee87 #62358 üzenetére

    Lol tegnap írtam hogy jó Akkhan kesztyűt sem lesz egyszerű találni erre ma ennyi tryból beadta Kadala: [link] Ráadásul str,vit,chc,chd lett :D Ez meg a tegnap kiesett set cipő és meg is lett a holy shotgun build. Na most hogy majd végre kipróbálhatom, kiderül tetszik-e vagy fölös volt összefarmolni rá a cuccokat :P

Új hozzászólás Aktív témák