Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sith7

    nagyúr

    válasz khirill #58832 üzenetére

    valahol itt a glória, ... valahova ide tettem, .... na majd ha meglesz elhozom, és odaadom neki :U

  • granini

    őstag

    válasz khirill #58832 üzenetére

    Reagalnek roviden :)

    no offense, de ez aztán a roppant magas színvonalú cikk! ;]
    Egyet ertek, csupan mint info osztottam meg, mert korabban volt it szo rola.. maga a cikk valoban nem tul reszletes.. mondhatni lassan szokasos index minoseg..

    szal az sc2 és a d3 még mindig más világ... ott károsítasz vele, itt előnyhöz jutatt...
    Mindegy melyik oldalrol nezed, hogy en karosodom, vagy te jutsz elonyhoz.. ami neked plusz az nekem minusz mert nem kapom meg..

    tehát sok olyan tudást biztosíthat számodra a hud, amit más módon nem tudnál meg...
    Tehat csalas.. - meg egyszer mondom nem vagyok antiHUD aktivista. De ha azonos parameterek mellett nekiallunk idore goldot es xp-t farmolni te meg en (te HUDdal en anelkul..) akkor azonos ido alatt te tovabb jutsz mert mig en kajtatok a bounty boss meg a lejarat utan te pontosan tudni fogod hol van. Ez csalas. Elonyhoz juttat teged, tehat ha nem is direktben anyagilag amit a boromon erzek, de akkor is megkarosit engem.

    Ha lenne D3 vilagbajnoksag ahol 1 ora alatt kell tobb xp-t es goldot kifarmolni, vagy minel tobb bounty-t teljesiteni ido alatt akkor lehet maskepp latnad a HUD kerdeset..

    Az alapjateknak nem funkcioja hogy nyillal mutassa hova kell menni, meg masodpercre pontosan kiirja hogy mennyi van meg hatra a shrine-bol, meg hogy darabra hany mob van meg ebbne a riftben hatra.. az hoy ez bent van a memoriaban egy dolog.. no ennyi..

    johhny sokat tud a játék mögötti mechanizmusokról
    Ez netto igazsag es oszinte csodaloja is vagyok.. :R

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák