Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz Gorneck #58037 üzenetére

    Hat nemtom.. szerintem nincs a barbarral semmi gond, en sosem erzem hogy nem 'vagyok partiban'. Az igaz hogy end-gear tekinteteben a szettek kb kiesnek, talan csak az immo eleg jo, de en is ugy latom hogy a cinderes build lesz az ami megallja a helyet T6-on is ha van melle tafnesz. Ezt irtam fentebb tomott sorokban. Szerintem az en fejlesztesem nem zsakutca. A fire-hota build jo irany, elemental es skill bonuszokkal megpakolva + sok sok damred..

    Mas.. Tegnap kifogtunk olyan riftet.. :( Act 5 battlefields palya, es csupa keresztulgazolos, meterdobalos es tuzpottyot nekedlokos mob volt csak.. ugy mozogtak osszevissza hogy konkretan nem tudtunk utni, csak kergettuk oket mikozben mi nem sebeztuk oket, ok viszont gyilkoltak. Ez T4 volt. Fejenkent 5 halal utan levettem T3-ra semmivel se volt jobb a helyzet.. Egy ilyen szituban amikor sakk matt van edesmindegy hanyas T.. ez amire nincs gear, erre nem lehet felkeszulni. Ott semmi nem marad talpon, mert fuszal nincs amibe kapaszkodj. A labamat nem tudtam annyira megvetni hogy odab*sszak 3 hotat hogy kiessen egy nyomi HG.. az egesz rift ilyen volt utaltuk.. Aztan kovetkezore nyitottunk alcatrazt T4-en (act 1 borton cellak..) ott meg kes a vajban 8 perc alatt megvoltunk.. :U

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák