Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz vhunor #54469 üzenetére

    Ez az egész enchelés meg craftolás és drop rendszer mizéria mögött sztem nagy disznóság van.
    Emlékeztek még az AH-ra? amikor megnyitottátok, az a buta felajánlott alap automatkus keresésben upgrade-t arra a slotra amit szte fejleszteni kellene.
    Namost sztem most is vmi hasonló lehet a smart rendszer, csak vmivel jobb, talán.
    Komolyan craftnál enchnél dropnál nézi mi a jobb neked és azt adja, ami szte jobb. Kevés az ehpd? akkor nesze mystic vitet és armort ajánl 20 ból 19x nem pedig critet, kovács meg olyan kesztyűt craftol hogy int/vit/armor/liferegen. A drop is, potyognak a szarabnál szarabb kesztyűk meg övek amik mind ehpben jók, miközben a partiban a support monk 2 percenként linkel brutál whom kim-et shelongot stb... és hopp neki van 20k dpse/20M tyúknesse... hmhm nem fura ez?
    Tegnap farmoltuk maltit az összetevőért T4-en, esett is 4 db, a wizemmel 2 reapers bracit lecraftoltam csodásak lettek ám! allres/vit/loh/regen mind2(!).
    Mondom ez nemigaz már, beléptem a pucér lvl70es alt wiz karival kraftoltam még kettőt érdekes mindkettő int/vit/chc-s lett egyiken még skilldam is.
    A main wizemmel már úgy megyek enchelni, hogy a kavicsokat mind lecserélem ruciban ametisztre hogy ne ostromoljon ehps statokkal már.
    Lehet ez paranoiának tűnik :) de én ezt tapasztalom.

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Új hozzászólás Aktív témák