Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz Gorneck #37332 üzenetére

    A játéknak tartalom tenne jót...már nagyon régóta lófax sincs...
    /agree. Még mindig nem értem el P100-at, mert egyszerűen nincs se tartalom, se kihívás. (Ehhez képest egyesek 3-4-5 db P100-as karit is összehoztak, grat nekik, én képtelen lennék rá.)

    ha 1-2 héten belül elédbasznak mindent, akkor nincs az a tartalom ami oda fog ültetni a játék elé
    /agree. Ki kellene találni egy olyan rendszert, ami folyamatosan adagolja az upgrade-et, azaz ha csillió goldod van, akkor sem tudsz egyből fullos gearben rohangálni. Viszont annak is teljesülnie kell, hogy belátható játékidőn belül biztosan lesz upgrade, különben meg megunod a kilátástalan farmolást.

    Nagyon jó lenne Blizz szépen lassan kiköhögne már egy értelmes összefoglalót merre is kíván haladni
    Erre várhatsz :)

    Dive ever, work never.

  • #57919488

    törölt tag

    válasz Gorneck #37332 üzenetére

    Ebbe a mufajba nagyon nincs + amit tartalomnak bele lehetne rakni szerintem. PvE-PvP azt ennyi. Csak meg mind a ketto beta fazisban van ki tudja meddig :DDD

  • granini

    őstag

    válasz Gorneck #37332 üzenetére

    Egyetertek, leginkabb tartalom kell mindenek felett. Ami lekot, ami elvezetes, amiben van kihivas is.

    De a kihivas merteke azert nem mindegy. Realis nehezseg kell nem pedig lehetetlen. Szerintem kevesen vannak akik arra gerjednek hogy fut fut es egy mob 1-hiteli. Legtobbunk ugy van beallitva, hogy racionalis ido utan (hetek honapok) szeretunk eljutni arra szintre ahol viszonylag magas nehezsegen viszonylag hjol tudunk haladni. Sajna ez igy van. Nagyon kevesen elegszenek meg mp2-3al amikor a kis tudatukban ott motoszkal hogy hat van mp10 is, es az en kis talalt gear-emnel van 10x jobb is..

    A valo eletben senki nem vergodik almatlanul ejszaka mert nincs Ferrarija. Mert elerhetetlen alom. De ha lenne ra penze azert megvenne, vagy legalabbis tuti kiprobalna.. (csak pleda!!!) es az AH is vmi hasonlo volt. A mostani drop mellett eselyunk se volt 200-300k DPS-re meg 600 resistre meg 60k life-ra hogy azzal rohangaljunk mp10-en.. de az AH-val sokunknak (igy vagy ugy..) de lehetosege nyilt kiprobalni milyen a top top item es milyen a leg leg fokozaton lenyomni 20 perc alatt a 3 ubert. Nekem spec ez jo erzes volt. Kis beszukult diablo vilagomban egy percre en voltam a legnagyobb kiraly :) aztan nyilvan mindenre ra lehet unni..

    De visszakanyarodva, ha mindezzel az volt a Blizzard szandeka, hogy tozsdeszimulator AH helyett inkabb uj es izgalmas tartalommal kosse le a jovoben a kapacitasunkat akkor helyeslem, csak hajra! Alig varom hogy magatalalos kruszederrel toljam, es orulni fogok es bodogni fog a szivem mikor kiesik egy class specific buzogany vagy pajzs. Es nem akarom majd eladni, hanem hasznalni akarom. Es amikor ra 2 hetre megtalalom a kovetkezot akkor orulni fogok hogy minden osszehasonlito stat zold, es bizony ez update!!!

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák