Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz granini #37336 üzenetére

    Igen, csak ezzel az a baj, hogy konzolon pikk pakk komoly karikat pakolgattak össze a népek, így, ha nem lesz az erősség megfelelően belőlve, nem lesz egyéb örömöd, mint egy újabbújabbújabbújabbújabb farmkör...a szórakozás helyett.

    D2be szét farmoltam az agyam mire a Necrom kb minden slotra olyan itemet kapott amit szerettem volna...97nél hagytam abba, ha jól rémlik. De egy biztos, ha nem lesz megfelelő a balance, ami valljuk be nem erőssége a blizznek, akkor egy idő után pl az olyan casual játékosok, mint én egyszerűen nem fogunk játszani a játékkal...mert belefárad a rövid tartalomba, aminek bővítése szintén nem Blizz erősség. Illetve kicsit átmenne a dolog MMO-ba (ami engem szörnyen untat).

    Tőzsdeszimulátor...frászt...senki se kötelez senkit a használatára...1,5 havi bevételem:

    ..semmi extra trükk nincs benne és sztem ez elég nokedli itt 1-2 emberkéhez képest. Jahh igen...nem flippelek...egyszerűen játszok. :)

    Gorneck#1239

  • priti

    addikt

    válasz granini #37336 üzenetére

    Ez szerintem naív álom. Nincs ebben a gémben a kiegen túl már semmi. A kettőben sem volt. Szerintem itt a pénz beszél és az AH jó pénz mindenkinek. A gond az, hogy aki konzolon kezdi az a mostani AH-ból gyakorlatilag átugorná az egész játékot és egy szükséges, de unalmas gyötrelem lenne elérni számára a lvl60-ig.
    Ezt így nyilván nem lehet, mert a PC-sek meg multimilliárdosok lennének, mire a kozolosok felérnek a közelükbe és olyan árak lennének emiatt gold AH-ban, hogy a konzolosok számára elérhetetlen lenne a legtöbb item és leragadnának valahol félúton.
    Új AH kell, nyilván erre jutottak. A meglévőt be kell zárni. A kérdés csak az, hogy az új AH-hoz való csatlakozáskor (már ha lesz) miben kell tartanod a régiben megszerzett vagyonodat, hogy átmenthető legyen. Itemben nyilván nem. Goldban? Kézenfekvő lenne, de szerintem pont emiatt nem lesz új gold AH, csak RMAH, tehát marad az, hogy valós pénzben, minden más bukó. Innentől meg teljesen mindegy, hogy lesz e új AH vagy nem lesz abból a szempontból, hogy a mostaniban lévő "vagyonoddal" mi lesz. Amit nem tudsz eladni annak az értékét bukod. Ennyi. Nincs mit ragozni ezen.
    Az új RMAH terve viszont arra azért elég lesz biztosan, hogy nem fogsz olyat találni "hogy minden osszehasonlito stat zold, es bizony ez update" attól a pilanattól kezdve, hogy már van lvl70-es itemed. Ha találnál, akkor a PC-sek már kifarmolnának tengernyi toppot, mire a konzolosok odaérnek és inventory-ból pakolgatva be az itemeket kaszálnának az új RMAH-ban abban a pillanatban ahogy megnyit. Neem, nem. Szépen bezárják a régit, megvárják, amíg a konzolosok feljönnek és majd akkor esetleg lesz újra RMAH, addig meg csak pár csontot dobnak neked. Top item nem fog esni senkinek, attól lesz jobb a drop, hogy lvl70-ig esik majd cucc félgagyi stattal, tehát mindenki talál majd jobbat egy darabig a mostaninál, de egyiknek sem lesz igazi ára az új RMAH-ban, ez csak egy csont lesz amit a PC-seknek dobnak, hogy rágják addig amíg a konzolosok játszanak normal-on.
    Nem ettől lesz nagyobb "tartalma" a kiegnek. Ez csak biznisz. A kieggel a gémnek vége van. Meg igazából benne van a pakliban, hogy konzolon egy hatalmas bukó lesz a dió3 úgy ahogy van. Egyrészt mert a többség végigtolta PC-n, másrészt kontrollerrel fos szar irányítani ilyen felülnézetes játékokat. Simán lehet, hogy mindenki GTA5 multi és a kutya le se xarja a Dió3-at. A stratégiai játékok se nagyon dobbantottak akkorát konzolon soha, mint annó PC-n. Kényelmetlen irányítani. Ha meg bukta lesz konzolon és alig tolja majd valaki, akkor meg egyszerűen meg sem nyitják az új RMAH-t. Elkezdik fejleszteni a Diablo 4-et PC-re és ennyi. Nincs itt már mit, meg hova. Vége van. Ez a kieg se kéne amúgy szerintem, inkább lenne félkész már a negyedik. Jobban járna mindenki. Kapsz egy karaktert, ami simán lehet hogy nem tetszik? Nem sok. Amúgy mennyiért is? Vagy a kieg ingyenes lesz?

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák