Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz Hun'reeth #3488 üzenetére

    "mondhatni már "felnőttem" "
    És én ezt honnan tudtam volna. Akkor csak a kor és a szenilitás megszépíti a dolgokat? ;]

    "ha a játék nem volna valahol elrontva, akkor nyilávn mindenki zengené az ódákat"
    Nem zengené. ugyanannyian lennének a "kiábrándultak" vagy csalódottak, akkor is mint most, avgy többen. A többség lehet, hogy épp azokat a hiányosságokat hozná fel amit ti most kukáznátok vagy kiherélnétek (izé, megreformálnátok). Nincs kereskedési lehetőség, túl sablonos és egysíkú a játék, nem elég változatos. vagy egyszerűen csak túl vidámak a színek, nincs vér, vagy épp túl durvák az effektek, nincs ladder, eretnek, rombolja a keresztény értékeket, "másnak jobb itemje van mint nekem". Valami ok mindig lenne a negatív hullámok terjesztésére.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Gorneck

    titán

    válasz Hun'reeth #3488 üzenetére

    Én még egy olyan WDvel se mentem, aki olyan builddel ment volna mint én...pedig azé nem is eggyel mentem már.
    A blizz 2 peccsel nullázta már a WD-m, ami azt jelentette volna a régi rendszerben, hogy kezdhettem volna előlről, így gold kár ért csak...néztem magamnak új cuccot új buildet.
    Nem vagyok korlátozva.
    A másik, hogy senki se kötelez semmire, nem kell egyen buildeket csinálni...lehet geart és buildet saját elképzelés alapján építeni.
    Ennek levét általában azok itták meg akikkel együtt játszottam... :D

    Miért az nem saját erőből van, ha összefarmolom rá a zsét? Vagy épp megdolgozom 1-1 cuccért (valós életben)?
    Az nem saját karim amit én gearelek fel 400+ óra után, mert addigra jutok el oda, hogy fussa rá? Attól még a sajátom saját elképzelés szerint.

    De örülök neki, hogy te dio2ben feltudtad gearelni a karid...én nem...mert nem esett semmi...szerencsére voltak rendes ismerősök. :)

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák