Új hozzászólás Aktív témák

  • Hun'reeth

    őstag

    válasz Gorneck #3484 üzenetére

    Hát ja, kinek hogy.
    Ha veszel egy karit majd melé egy másikat ráadod ugyanazt a gúnyát és ugyanazokat a skilleket nem fogod tudni megkülönböztetni őket.
    Részemről nem támogatom az uniformizálásnak ezt a módját, a diverzitás ilyen mértékű megnyirbálását.
    A passzív skillekből mennyi is van? 20? (tök tudja most hirtelen de jópár) és mennyit használnak belőle az emberek? 5-öt talán? (tankhoz ez, kiteoláshoz azt, stb.)
    Szerintem ez nem jó irány a játékfejlesztésben.

    Részemről a diablo2-ben sosem éreztem, hogy ah-ra volna szükségem, megvolt a megfelelő cucc a droppból. Itt is lehet ah nélkül persze de azért lássuk be, hogy igazából mindenki annak örülne ha tényleg maga építené a kariját a saját erejéből.
    Ahogy itt valaki megfogalmazta, akkor érzi a "sajátjának". Teljesen egyetértek ezzel de a rendszer kimondottan ez ellen "dolgozik" mert ez a koncepciója alapvetően.

    (#3487) mikromanus:
    - megértem ha elegetek van a sok panaszból de lássuk be nem lenne annyi ha a játék nem volna valahol elrontva, akkor nyilávn mindenki zengené az ódákat
    - bocsáss meg ha rosszul emlékszem a dio2 karakteremre de az biztos, hogy igen sok időt töltöttem el vele és nem ma volt már :R
    - bár nem tartozik ide de akkoriban már túl voltam az egyetemen és dolgoztam - mondhatni már "felnőttem" :B de természetesen elképzelhető, hogy még nem, ezért elnézésedet kérem, majd igyekszem ;]

    [ Szerkesztve ]

    ''Öregember nem gyorsvonat!''

Új hozzászólás Aktív témák