Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz mikromanus #3440 üzenetére

    Az AH lvl60 alatt olyan, mint ha csalnék. Nem múlik semmi a döntéseimen, nem kell megrágni egy itemet se, hogy most megtartsam ne tartsam stb. lvl60 felett meg olyan, mint ha fix dropom lenne, mert már előre tudom mit fogok megvenni, mert megtetszik valami az AH-ban és csak a goldot várom, hogy összegyűljön rá. A képességfejlesztésben sem múlik semmi a döntéseimen, mert utólag variálható. Személytelenné tették a játékot. Kiszárítja a játékot az AH, kiszívja a lelkét valahogy. A hangulatot itt-ott elkapták. Az az egy, ami tetszik. Lehetne benne több paráztató komolyzene titkos kis fészkekben. Például ott a rombolható környezet, de egyszer sem szakadok be egy alagútba az omladozó kriptákban, hogy onnan kitaláljak, vagy mittudomén. Egyszer sem omlik le mögöttem az alagút hogy múljon valami a döntésemen, hogy jobbra vagy balra mentem. Ki vagyok az egészből zárva. Úgy érzem magam, mint egy biorobot, aki az RMAH-nak farmolja a goldot.
    Csalódtam.
    Hogy miért játszom? Gyerekkori emlék miatt, vagy mert nem akarom elhinni, hogy ezzel a szarral szúrták ki a szemem és még mindig keresem, hogy mi ebben a jó, vagy csak jó alibi meló után aktív pihenésre a farmolgatás? Fogalmam sincs, de játszom. Persze egyre kevesebbet, egyre csalódottabban, de még mindig belépek néha. Fogjuk a hangulatára. Az nem rossz.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák