Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz davidsito #31087 üzenetére

    "unalmas - szar - kiégett fos - (pénzt nem tudok vele keresni + kispályás vagyok + nincs motiváció)"

    Ja ez ilyen. Eseteg időnként használhatnál más skillt is. Pénzt meg miért akarnál ezzel keresni? Csokievésért is pénzt várnál? Eldönthetnéd, hogy ez neked szórakozás, vagy munka. Ha munka de nincs pénz belőle, akkor keress más állást! Ha szórakozás, akkor kezeld is úgy!
    100 pLvl mint cél? Minek? Már sokszázezren elérték. Erre bárki képes. H amár én is tagja vagyok a klubbnak, akkor elég alacsonyak az elvárások. :C
    HF ring? az is olyna mint az előző, csak hamarabb megvan. Persze ha jó rollt akarsz, akkor lehet benne egy darabig móka és kacagás. Meg erősebb az ellen.

    (#31089) Sirandrish
    Ezen már sokan rég túl vannak. Diablo 3 patch 1.0.3 és korábbi időszak. Ott még építettünk védelemre. Itt minek? Mitől jobb az, hogy lassabb a karaktered és nincs a kezedben a sorsa (DC = kampec. Ha csak 10-30 %-ban akkor is ez van)? A te dolgod, ápolgasd a saját perverziódat,d e nehogy már bármiben is rosszabb legyen akinek ez különcség és nem kihívás! Hm... Különc... Ezt mintha hallottam volna valahol. Épp te vag yintolleráns a különcségekkel?! Vonulj is a sarokba és tarts önvizsgálatot! :D

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • granini

    őstag

    válasz davidsito #31087 üzenetére

    Bocs de megint teljesen szubjektiv dolgokrol irtok.. kinek mi az izgalom meg az elvezheto jatek. Kikerem magamnak hogy az SC-rol kategorikusan kijelentsuk hogy unalmas. Azt meg foleg azonnal megvetozom hogy 100M-bol ossze lehet tenni mp8-9 kepes karaktert. Mind tudjuk hogy ez szimplan nem igaz. Minosegi kulonbseg van bizonyos gear-ek kozott.

    Az is total szubjektiv hogy kinek mi az mp8 kepes gear. Van aki beeri azzal hogy nem hal meg es cirka 3-4 perc alatt ut le egy extra health packet. Van akinel meg ott kezdodik hogy one-hitelni akar mindenkit es atlebegni a terkepen mp8-on.. ez is total szubjektiv..

    SC-rol:
    en is kezdtem unni kicsit a sok key run-t, igy aztan a het elejen achievement runokat nyomtam, kineztem 8-10 megvalosithato dolgot ami meg nincs meg nekem (talald meg ezt a rare spawn vendort, old meg ezt meg ezt a ritka ghostot, talald meg ezt meg ezt a lejaratot..) marha jol elvoltam vele 3 napon keresztul. Farmoltam, elveztem. Meg mindig talalok benne kihivast

    Annak unalmas az SC kedves barataim aki tavaly november ota napi 8-10 orat ult a gep elott, mar szenne farmolta, AH-zta meg goldozta magat es unalmaban mar nem tud mit kezdeni mind az 5 darab paragon 100-as 280k unbuffedes top geares karakterevel, mert mar nincs neki kihivas.. Eltuloztam de ertjuk mit akarok mondani. En meg jovo ilyenkor se fogom unni, pedig nekem is tobbszaz oram van benne. Meg ki se probaltam minden karaktert..

    Elnezest de ez mar kikivankozott.. irogatjatok itt naphosszat hogy mi az unalmas.. akkor jatsszatok mast..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák