Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz mikromanus #31086 üzenetére

    Most nem teljesen értem mi köze bármihez az első 2 mondatodnak!

    És de, HC-n van kihívás..ott nem fogsz 40K life-al lesz*rom keményen nekimenni MPL10nek úgy hogy 10 meg 70% között ugrál a HP-d, mert ha ott elfekszel akkor nem kelsz fel.
    Sokkal komolyabban kell felépíteni egy karaktert, nem az van hogy most megnézem aztán ha valami kevés akkor majd pakolok még.

    Hja..DC-k vannak..amikre szerencsére azért 99%ban fel lehet készülni, kellő EHP-val meg azzal hogy csapatban mozogsz..
    Nyilván akinek 5percenként elszáll a nete annak nem ajánlott, de ettől függetlenül ami az izgalmat meg kihívást illeti, ég és föld a különbség SC és HC között, és biza a HC javára..

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Gorneck

    titán

    válasz mikromanus #31086 üzenetére

    Nem, ezt úgy írtam, hogy többféle ember létezik...vagyis mindenkinek más a megfelelő, más az elvárása, más a fun faktor...szal ha még nem ittad meg a mai KV adagot, akkor told be please, ha meg már megtetted, akkor vmi keményebbet válassz...mert megint olyan dolgot halucinálsz bele a mondandómban ami rohadtul nincs benne.
    És ez kibaszott mód kezd unalmassá válni...
    Optimális lenne, de nem az...

    Az állandó buildem meg egy cyclon Monk mellé MPL10-re ez: [link], amit most látsz benn az a solom...de ahogy nézem a Bash rossz runával van, illetve a Brawler sincs belőve...

    ui: A charge-ot próbáltam, pont olyan haszontalan skill, mint monknál a dashing...legalábbis nekem.
    ui2: Mert haverokkal ütöm el felette az időt...így kevésbé unalmas.

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák