Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz quex #29560 üzenetére

    Igen, és úgy értettem, ahogy azt már neked is leírtam. Igaz, úgy is lehet értelmezni ahogy te írtad, aláírom.

    Ha végig egy helyben tudod tartni, az a legjobb, mert folyamat kapja a perma frost-ot, és az irdatlan halmozott dps-t a 2x AS 1xDPS bubi alatt, szintén folyamatosan. És akkor 4.nek ott egy monk, vagy még egy AS bubi cm. Persze ez is csak egy példa a sok lehettséges variáció közül.

    Nem veszti értelmét a fagyasztás, mert ha állandóan kergetned kell, sokkal lassabban vered le. Rengeteg előnye van. Pl.: monk összehúzza a pakkot, egy kupacon vannak, cm ráfagyaszt, fire bat wd meg tolja neki a denevéreket, vagy a cyclone monk tornádózik eszméletlen hatásfokkal a sok megfagyott mobra, amik kis területen vannak, és ki sem tudnak onnan mozdulni...az ilyet látni kell. Nem tudom hogy írjam le.
    Ezt a 15b-s cm-et úgy képzeld el hogy nagyon magas chc, as, ehp, és dps. Két ilyen perma frost-ol majdnem bármit, úgy, hogy közben ilyen-olyan véletlen események kapcsán sem hal meg, vagy csak nagyon ritkán, és emellett eszement dps-t tol. Ez a lényege. Ennyit tud és nem többet. A legdurvább összeállítás ami partiban voltam, ott két ilyen cm volt, és egy 350k monk. Eszméletlen milyen sebességgel ment az mp10 farm, meg az mp10 über run. Szó szerint döbbenet.

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

  • F-ECT$

    titán

    válasz quex #29560 üzenetére

    Egy fagyis wizard marhajó olyan csapatban, ahol nincs elegendő ehp és nincs elegendő dps.

    Meg akkor is, amikor mindenki Echoinggal rohangál, és amúgy is szaladgálós/teleportálgatós az adott mob/boss. Nem mindegy, hogy az időd mekkora részét rohangálással (akár a mob után, akár a lézer elől) és mennyit a sebzéssel. Persze a legtöbb ember már túlgearelte az mpl10 übereket is, így a fagyasztásnak inkább csak kényelmi része van, nem kell ahhoz, hogy lemenjen a boss.

    MrCsiT: Nati nélkül is összehozható az 50 chc és 2.73-as as, de az tény, hogy a Natival könnyeb az 50 chc-t elérni, és a csizmán lévő garantált armor, all res és dex általában több védelmet ad, mint egy megfizethető Zuni csizma.

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák