Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Kobe #17075 üzenetére

    [kétkezes xbowokra alapozott tapasztalatok, DHval gyakorlatilag csak 1.10es base speedes weapont használtam]

    szerintem amennyit ki tudsz hozni:).

    igazából damot nézz. alapvetően manticoreal chd > chc > as >dex a sorrend dam növelésre. 1 as persze többet hoz, mint egy chd, de végeredményben chd talán picit jobb (több lehet belőle). +dam érdekes kérdés, alapvetően dam/chc/chd hármast szoktam nézegetni emiatt. unity/host/litany szvsz a három érdekes gyűrű, meg esetleg a natalya de abból a chcsek eszméletlenül vannak árazva, ha meg már amúgy is van két set item akkor általában nem éri meg az árát. hint: dam vs elite és damred vs elite magas mpn nagyon jól jön, 200k dpssel meg az a +4% +8k dpsnek felel meg. litany kicsit gyengébb damra, de nagymértékben növeli a kari túlélését a damreddel. kb mint a nat csizma, egész addig nem tűnik annyira jónak, amíg az ember ki nem megy mp9re tesztelni vele. AS igazából akkor érdekes, ha már nagyon nem tudsz hova fejlődni. ez olyan 160-180k unbuffed dps környéke.

    lacuni alapvetően nem egyszerű eset. 120m alatt szerintem nincs olyan, ami megéri, figyelembe véve, hogy 25mért van 160+dex 70+allres strongarm. 12es movement érdekes, de csak akkor ha inna helyett valami más gatyát akarsz használni. szerintem kicsit olyan, mint a witching és a mempo, sokan használják, de úgy igazából 200mes keret alatt a töredékéből helyettesíthetőek minimális kompromisszummal, vagy anélkül.

    trifectes kesztyű: mostanában ki lehetett craftoltak közül fogni jókat, de jellemzően drágák, vitality meg vagy minimális, vagy nincs. dex chc chd dam amuval párosítva gyakorlatilag kell az inna vért (jellemzően méregdrágán), mert nagyon kevés lenne a végén a hp pool. ami viszont azt is jelenti, hogy vagy nat fejfedő settel (dam bukás és még drága is), vagy discipline kell a deadmansre. utóbbi viszont megint akár 100-120 vit mínuszt is jelent.

    végiggondolva lehet, hogy a kétsockos manticore a legegyszerűbb. csak azoknál meg az a baj, hogy vagy magas base dps, vagy life steal, mert egy random statjuk van.

    de igazából az a kérdés, hogy mire használod, és miben érzed gyengének a karit. egy szint felett nem lehet a bizonyos kompromisszumokat kikerülni sajnos (pl nekem is volt valaha 5200+os armourom, life stealem és +disciplinem).

    karakterlapod nem látom, de az elmondás alapján én az as/+dam unity/vailing host gyűrűk között néznék körül, ki lehet fogni belőlük jókat. a +elite dam miatt pedig sokkal jobbak, mint elsőre tűnnek.

    buherka: köszi az infokat. talán azért következőre már lemennek... vagy behívunk egy frost wizardot is:).

    Agro: azért ez már időmennyiség.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák