Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Iginotus

    őstag

    válasz mikromanus #11830 üzenetére

    Akkor nekem mit ajánlasz vegyek le a reduce-böl növeljem a dps-t és tegyem be a hammert (én még nem próbáltam mindig farmbildel öbereztem )
    De nekem passzivban inkább az elementál damage reduce van bent übereken is, igy gomnál bent tudok állni a felhöben stb. Az övemen meg a fegyon meg elég life steelem van szerintem :)

    Te hogy alakítanád át a karakterem?
    (Ja igen van egy immortal cseszt a tatyómban tegnap esett de lemegy a HPm 28k alá ha azt hordom, meg egy csomó reduce és cserélnem kéne hozzá nadrágot is. :) )

    Szerk: Most dps cucban vagyok épp és mp1 farmolos bildel :) Tényleg te ha mp1 et farmolsz mivel mégy? Nekem a furíval szokott gond lenni, mivel egy ütésre halnak a mobok nem tudok eleget viszasszedni.

    [ Szerkesztve ]

    Plug and Pray... :)

  • mikromanus

    veterán

    válasz mikromanus #11830 üzenetére

    + esetleges fejlesztési lehetőség: a set gatya helyett egy jó rare kifogható. 2 socket, 200 körüli vita, allres, meg pár pontnyi str (vagy anélkül is jó). Kis szerencsével armoros is kifogható. Kevesebb szerencsével kifogható, de nem egy olcsó buli. Mindenesetre a nadrágon a 50-100 extra statpont és 50-70 allres többet ér szerintem mint a 400 LoH.

    (#11831) Iginotus
    A legegyszerűbb DPS növelés egy socketes echoing fury lenne jó nagy zöld kaviccsal :)
    Esetleg offhandbe is mehet valami gyors fegyver chc+socket+main stat kombóval. Mondjuk a fegyverkezés drága mulatság. A DPS növeléshez az ad alapot. Extra damot emellett ringeken, amun és a kesztyűn lehet szerezni. Van mindenből ezeken is, csak elég karcsún. átlagdam, chc és esetleg chd (vagy as) a nyerő többnyire. Esetleg némi main stattal. Egy-egy jó ring, vagy amu megdobhatja 10-20k-val a sebzést.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák