Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz radi8tor #11493 üzenetére

    1 random affix van rajta, így vagy allres, vagy más. HA más és nem dex, vagy vita (vagy dex vita, esetleg més kasztnak main stat), akkor nem nagyon ér szerintem több tucat millát, nemhogy 70-et. Persze ha ezekbe tenyereltél, akkor ott annyit lehet költeni amit nem szégyenl a kedves user. Mint az allresesnél. Szerintem is pöpec. :D

    WW-DT barbi témában: átalakították az energiaellátást. A tornádók a korábbi 20% (?) helyett csak 8%-ban pöccentgetik az into the fray rúnát (meg gondolom a LoH-t is). Ezzel szemben a pörgés rész sokkal gazdaságosabb. Kb amíg volt ellen, addig sose álltam le mikor legutóbb teszteltem. Az örökyeti fenntartás nehézkesebb picit. Itt is vagy a BR-t, vagy a sprintet kell fury spenderként kezelni. Csak azt hiszem a ww a critek alapján nem adogat 15 furyt, csak találatonként "normál" módon, így a yeti idő visszatöltés neccesebb vele. Az mondjuk elég OP szerintem, hogy pörgés közben bármilyen skill használható. Milyen az már, hogy egy sebző skill (WW) közben egy másik aktív sebző skillt/rúnát is használhatsz vagy aktiválhatsz egy időben (sprint+ tornádók)? Meg a sprint sebességnövelése is hat a tornádós "alakra". Valamelyik fejlesztőnek nagyon szive csücske volt ez a bepörgős dolog :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Thrawn

    félisten

    válasz radi8tor #11493 üzenetére

    Amit 40M-ért vettem azon sem volt. Később találtam egy olyat amire +3 strenghttel több került, így tulajdonképpen nem került semmibe. De mondom, 5-10M-ért beáldozok annyi srt/vit-et meg azt az egy attack speedet is :D

    mikromanus: 1 random affixszel az enyémen hogy lett str+vit is? :F
    A legendary buff után nem túl sokkal még elég súlyos árakon mérték ezeket a cuccokat, simán lehetett az ára akkoriban 70M :K

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Új hozzászólás Aktív témák