Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz Roland861010 #101478 üzenetére

    a topikban valtozo a jatekosok tapasztalata. ha valaki PTRen GR pushol, tetejeben HCban az jellemzoen azert gyanakvásra adhat okot, hogy valamennyire ismeri a karaktert:)

    ----

    na GR92 clear 11perc koruli idovel HC PTRen, shadow impale build (striken helyett bleed+AS gemmel). GR93nak nekimentem, de az osszes elit csapat juggernaut + shielding volt, pylonbol nem jott a fele es a vegen infernal maiden 1hitelte a karit (15 perc utan voltam mar itt), szoval inkabb elmenekultem.

    92 meg nyugis volt, 93nal mar beugrott az awareness ketszer (plusz harmadszor infernal maiden alatt), szoval valahol itt van a kari vege. jobb riftben ez meg lemenne, de hiaba PTR, azert mégiscsak HCrol beszélünk. viszon a 13. hely a ptr leaderboardon azert meglett, ahogy latom most a hetvegen elkezdtek az emberek picit tesztelni hamar kozeleg a szezon vege.

    p730 korul egy kozepes ancient karleivel 70 koruli gemekkel (kiv a bleed az 28as) es ket ancient cuccal felgemelve ez igy mutatja, hogy milyen iszonyatos potencial van a buildben. tippre masodik este a DH leaderboard top1000 80 korul fog kezdodni. ahogy nezem 110 koruli kövekkel (felgemezett full anci gearben) a shadow vege olyan 110 korul van a HC leaderboard alapjan, bar igazabol a shadownal jatekstilusra a HC es az SC elegge hasonlo.

    egyébként ezert is a HC karival tesztelgetek, az egesz jól mutatja, hogy elso heten kb mire lehet a buildtol szamitani. hat ez kb sajat all time solo record volt, erosebb (es sokkal de sokkal stabilabb), mint az lgt talvyr wizard volt az utobbi 2 patchben.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák