Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    Mivel nagy átlagban WDvel játszom...így arról írnék.

    ZuniWD - egy vicc...sokat erősödött a DMG, de a védelem mondhatni nulla. SH item kicsit kitol a dolgon...de aki nem szeret halni, de szeretne magas GR-en menni csapatba annak felejtős. Meg úgy általában is bezúzható...mivel nincs köré értelmes build.

    PókWD - még nem próbáltam, klántárs elmondása szerint sokkkal jobb lett, lehet vele menni T10 speedeket...ma kipróbálom bounty-ra.

    LoN - mivel szinte alig van hozzá bármim így nem próbálkoztam vele (csak a denevéres érdekel, Köpi rohadt unalmas már). Kolléga elmondása és amit láttam belőle DMG ok, tyúknessz nem ok. Egy zöld tócsába úgy folyt le a HPja, hogy vmi brutális...míg Én szotyiztam benne, illetve csomó esetben nem tudott közeljönni a pakkokhoz. Szal vagy nagyon különleges játékstílus kell hozzá, vagy tényleg mint hímestojás úgy kell vele játszni.

    HT-WD - Vele: [link] próbálkoztam klasszik felállás, klaszik build és csapatba, 3 fős partyban 79-en is viszonylag kényelmes. A tegnapi lag remélem vmi egyéb gond lesz, mert összecibára azonnal lagolt a játék, denevérekre azonnal lagolt a játék...mikor egyszerre ment a kettő állókép... :D
    Ami tetszik benne, hogy végre nem kell püfölni verdesni a billt, hogy működjön a kari és nem esik össze magas GR-re minden xartól, mint a többi szettel.
    Pet AI mondhatni nincs...sajna csomó esetben újra kell idézni őket, mert nagyon nem mind1 1-1 rendezett pakk esetén honnét csapkodnak...
    BOSS-ra a DPS is elfogadható...79-en mondjuk kellett idő. Perendi bácsira...
    [Ha ehhez a buildhez hozzá lehetne csapni vmi tényleg erős aoe DMG-et osztó skillt, akkor nem lenne rossz.
    Így sajna csak a 3dik legerősebb WD build, de legalább set.

    Jade - minden szempontból bezúzható...

    Sanci/pitti:
    Mi olyan 18-19-től kezdtünk és 23-ig toltuk...végig brutál lag volt (nem csak nálam)...akkor ezek szerint a WD okozta? Remélem nem...

    [ Szerkesztve ]

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák