Új hozzászólás Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz oxox #81902 üzenetére

    Archon wiz nsben felejtős, nincs fazula öv és az kell és kész.

    Reinhardt: én már megszoktam és egyre jobb. Ha a kötelező itemeken túl legalább 3 vagy több sloton van cdr akkor elég sokszor fogsz overleapelni vagyis mielőtt lejárna a 100+ archon stack újra archonba kerülsz és az új stackek hozzáadódnak az előzőhöz na akkor buli van és iszony damot tol, persze anci cuccok nem ártanak ehhez.
    Még mielőtt vki kérdené solo grezni majd 500+ felett de leginkább 600+ felett fogok, addig fejlesztgetem a karit.
    és btw jelenleg az archon wiz solo gr 69-nél jár ami sztem nagyon jó eredmény és a napokban érték el a hf passzív exploit hotfix után ráadásul. De az tény hogy kevesen játszanak vele vagy nehéz összeszedni hozzá a cuccokat vagy tényleg nehéz vele gamelni, mert ami greket itt mutogattok season 60+ eredményeket top 1000re se elég azoknál a kasztoknál míg wizzel egy gr 60 már top 300-ba jutáshoz elég. (és itt jön be az oxox hogy NS-be még mindig top 100-ban vagyok a gr 60 eredménnyel delrashaval és sehol sincs a közelbe se ott archon wiz, egyszerűen az s4 öv mandatory item)

    Gorni: ja ok, ez így van sajna

    [ Szerkesztve ]

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Új hozzászólás Aktív témák