Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Hát, nem tudom, kipróbáltam tegnap PTR-en ezt a 2.0.1 patchet, de amit eddig láttam, az alapján nem hozza azt, amit reméltem. Bár kétségtelenül vannak benne üdvözölendő újítások - halál után nem a checkpointról kell visszabaktatni, stb. -, de például ami a Nephalem Valor helyett van, az nem annyira jött be. Hagyhatnák benne a magic find növelést elitek után, mert ez a pár perces bónusz sebzésre meg hasonlóra elég gyengusnak tűnt nekem. Persze én még csak az alapjátékkal rendelkezem, a kiegészítő egyéb újításait nem próbálhattam, de első ránézésre nekem csalódás volt az új patch.

    MOD: A tárgyak jobban esnek, ez tény, és a kovácsot is lehet tovább fejleszteni, sok alapanyag esik - van értelme felszedni pár fehér tárgyat lebontani, mert kell a cucc krafthoz -, de annyira nem győzött meg az új rendszer. Mondjuk nem játszottam sokat, lehet, hogy az elit kategóriában lesz értelme, de egyelőre nem erőltetem. Majd ha jön a kieg, akkor azokkal az újításokkal együtt talán hasznosak lesznek, egyelőre inkább erősödök a karimmal, mert még el vagyok maradva bőven...

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák