Új hozzászólás Aktív témák

  • Foxmulder89

    senior tag

    válasz schwartz #30213 üzenetére

    HoTA-val az a baj, hogy még a rolling thunder rúna se ér el mindenkit egy hatalmas behúzott pakk után (hát még a smash, amit általában használnak), márpedig annyi mobot szeretnénk egyszerre ölni amennyit csak tudunk. Sokat hotáztam, nagyon jó skill (főleg elitekre), de szerintem a rend hatékonyabb (abból is a 17yardos), megfelelő mpl és gear mellett. A tömeg közepén elég egy és lehet menni tovább.
    Igaz az sem mindegy hol farmolunk, én a saját tapasztalatomat írtam le: weeping hollows/fields of misery. Persze, nem rossz az attack speed és megvan a maga előnye, ismerem a lépcsőket.
    Azért írtam, mert majdnem mindenki szinte etalonként tekint rá..pedig nem az, cc+chd ugyanúgy jó, ha nem jobb. A legjobb mind a három, de trifectából igazán jót csak kevesen vesznek, főleg main stattal és szerintem difecta+main stat többet ér mint anélküli trifecta.

    [ Szerkesztve ]

    A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

Új hozzászólás Aktív témák