Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Cyberbeni #22375 üzenetére

    "Attól még hogy te azt választottad, nem feltétlen jobb se a te buildedhez, se máshoz."

    És ugyanez igaz azokra a dolgokra is, amiket te itt saját tapasztalataidból vagy a streamről lelesve elénk társz.
    Nem hinném hogy te vagy az az ember aki itt mindenkinek el kell hogy mondja hogy mit és hogyan csináljon.
    Szerintem mindenki el tudja dönteni hogy számára mi a legjobb/legkényelmesebb/leghasznosabb vagy akár a legeffektívebb.
    Rengeteg CM Wizardos videóban látom pl hogy Meteort használnak, ami nálam pl
    1. nem fér be
    2. a teleportot nem adnám érte semmi pénzért

    Jobb az enyém mint a másiké? Pont leszarom! Nekem így jó, kényelmes, és hatékony.
    Te nem így gondolod? Hm..nabumm..ezért van 1-1 karinak annyi skillje hogy mindenki össze tudja válogatni azt amit szeretne és úgy ahogy szeretné.

    Az meg hogy te márpedig MINDENRE amit mondasz kijelented hogy "így a jobb", főleg hogy egy 2M-ből összerakható Wizard büszke tulajdonosa vagy...nem is tudom..no comment!

    Hja és ez nem b*szogatás, csak megint kezd elszaladni veled a ló és megint átváltozol a világ legkeményebb megmondóemberévé...

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák