Keresés

Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz D1Rect #36950 üzenetére

    "(persze, ha nem f@szoskodsz mint én tegnap és nézegeted percekig, hogy "ez tényleg 50 millás cucc 2-ért" amíg elviszik...)"
    na látod, én ezt csinálom mindig :DDD
    én akármennyit farmolok nem jön semmi jó cucc, már meguntam, nem farmolgatok többet, elegem lett belőle, nincs szerencsém. 100k felett nem adtam még el semmit, az sem sok volt.
    AH-ból én is vásárolgatok, 5 szintenként felruháztam a karit fillérekből, utána mindenki 1 hit volt, de ennek nem így kéne működnie sztem...

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

  • Gorneck

    titán

    válasz D1Rect #36950 üzenetére

    Ha nem találnál vagy ha találsz, de kutya se vinné el (pedig AHban több milliós tétel), akkor lehet te is másképp látnád a dolgot.
    Lassan 2 hete alapanyagokból van bevételem (előtte 50-100k közt azé ment el pár cucc), néha akad 1-2 eladás is, de 2-300k-s tételekről van szó...
    Legendből 5-6 esett, 1et elvittek 500k-ért többi zúzás volt...sárgából meg eszméletlen mennyiség és semmi...olyan szinten semmi, hogy 30as karakterre se raknám fel...
    Szal, ez így ebben a formában egy nagy kalap fos...és kibaszott lehangoló is egyben.

    Második felével egyetértek. Mert én is fogtam ki jó vételeket ez tény...de tőkém a forgatáshoz sose volt elég, mert azé az se árt, ha van vmi értelmes cucc a karaktereden.
    Ha nincsenek ezek a jó vételek, akkor több, mint 1 hónapja kuporoghatnék act1ben a csodára várva, hátha nekem is szerencsém lesz 1szer...

    [ Szerkesztve ]

    Gorneck#1239

Aktív témák