Keresés

Aktív témák

  • Helmoras

    őstag

    válasz D1Rect #32121 üzenetére

    A templarrol beszél... és a followereknek soha nem is lesz nagy a sebzésük, a skilljeik alapján kell kiválasztani melyik kell az adott karakterhez.

    pl. a scoundrel tripla arrowwal egy cold dmges bowal nagy aspdvel nagyon hasznos tud lenni ranged kari mellé

  • Gyuri27

    félisten

    válasz D1Rect #32121 üzenetére

    Számold ki. Le lett irva, hogyan kell dmg-t számolni.
    Maga a tiszta dmg emelés nem hoz feltétlen dps emelkedést.
    Ezek a kék cuccot attack speedje 1,2. A daggeremé 1,5. Aztán a rare cucc nem kevés intet ad. Ami nálam szintén növeli a dps-t. A + critről nem is beszélek.
    Mellesleg nem arról volt szó, hogy nem ad némi +-t. Hanem arról, hogy jelen esetben +1-2K dps semmit nem segit. Miközben csökken a vitality, resist, life convert stb-stb.

    Amúgy direkt kipróbáltam. Mig te csak tippelsz és ironizálsz (feleslegesen).
    Leírom megnint. A sima mage dagger 11xx dmg-l nem hoz annyi +-t a rare daggeremmel szemben ami 500 dmg-s.

    LucifeI2: olyan cuccokat veszek amin 6-7 stat van. Olyan amiket használok jól jönnek.
    Szeretem a gyors fegyókat. Így 1,5 alá nem mennék. Ezek a fegyverek pedig elég drágák.
    Nincs értelme egy alig jobb cuccra kiadni 200k-t szerintem. Farmolok kicsit (de utálom istenem) és keresek valami 800-900 közötti 6-7 speces rare speed daggert.

    [ Szerkesztve ]

    Amd - Radeon - Ryzen

Aktív témák