Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    Csomó jó zenéket szerzek mostanába.fain :K
    Exxtől ne akarok semmit csak "azt", hiába nyomul én bennem már kihalt minden és most is ugyanolyan mint volt, nem változik csak vágja tovább maga alatta fát.hihetetlen szörnyű ember. :(
    Edzés most jól megy híztam is december óta.Sajna nem mind izom de még mindig jó vagyok.HB csak akkor hat nálam ha nem mindig szedem rendszeresen.
    Volt ma egy pecaboltos állásinterjun, remélem összejön, hisz ez a hobbym szeretném ezt csinálni.
    Hétvégén megyek valahova mert a rocco se jött össze kései szervezés miatt, meg a 7.ei buli is kicsit megingott lesz-e egyáltalán. Ha kell megyek egyedül, lexarom. ;)
    Mennek jah a napok, néha picit unalmasan, bömire szerzek egy két apró dolgot ami még kell a törés után és jó lesz ez. :B
    Ma voltam futni szigeten hát siralmasan megy még rosszabbul mint az úszás, szal kell ezt kicsit többször csinálni, mert ez így katasztrófa.
    Mintha kicsi lenne a sárga pipás nike remélem betöröm mihamarabb és tévedek.

    Hiányzik Anett :O , én őt szeretem :K ...hiába a nyomás másik oldalról, meg a nehézségek.ez van.türelmetlen voltam vele.megbeszéljük a dolgokat remélem.

    Ideje lenne már jobb idő lenne mert a kedvem is sokkal jobb volt tegnap, tiszta tavaszi nap volt.Folyamatosan vissza kell néznem másik ablakba miket írtam hogy valamilyen összefüggés legyen az írások közt nem emlékszek teljesen mikről írtam, mikor.

    Nézegetem ezeket a coupé bömiket áhhh nagyon tetszik előttem vannak úgy amilyenre én megcsinálnám idővel.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Aktív témák