Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    Nem szoktam ilyen sűrűn írni ez egy Special editon, limitált kiadás.

    A tegnapi tervezett nagy berugás csajozás helyett reggel kipattant másnapos agyam szüleménye e ars poetica. :R ...csajomnak írtam sms.be szeretem őt :B

    Mintha kicsit belefáradtál volna az életbe. olyan életunt vagy..tudod mint mikor először írtam hogy messzire akarsz menni és én erre figyeltem fel miért akar ez a szép lány elmenni?:D..miért adja fel.és akkor te is beláttad így vélted most meg feladod a hitvallásod?az élet egy játék egy társasjáték küzdelmek sora a kulcs a te kezedben van hogy játszol ha figyelsz és nyitott szemmel jársz magadat adod és megtalálód a levágásokat sok örömben lesz részed boldog lehetsz sok jo fog körülvenni, ha nem vesztesz és eltűnsz a süllyesztőben csak egy bábú egy eszköz maradsz..tudni kell mindig hogy kell viselkedni báránybőrbe bujt farkas vagy vasakaratú kemény ember.(ugye rosszlány?:D)kicsit ellenmondásos tudom de ez a szép benne te keverheted a lapokat trükkösen hogy ász nálad maradjon a végén vagy hagyhatod más keverjen és rádosszon egy szerepet és játszik veled mert ő irányít és te tehetetlen vagy.rossz emberek nincsenek csak időszakosan mert ők idővel semlegesség válnak mint a levegő és ez még rosszabb mert mint a csikken lépek rajtuk át vagy rá és vannak a jók akiket gyűjtöm magam köré mert értékesek vannak céljaik mennek harcolnak küzdenek és segítségemre lehetnek ahogy ők is elvárhatnak tőlem bármit mert megérdemlik csoportosan könnyebb.kicsit radikális de én nem szeretem a mujákat, akiket egy kalickában élnek vagy diktatúrában,a barátok olyanok mint a csillagok nem mindig látód őket de tudod mindig ott vannak, és számíthatsz rájuk ők a jók.
    Az élet ránevel kiállj magadért mert másképp elnyomnak nem lesz egy jellemed kétszínűvé válók mások szemében, ami nem jó mert elítélnek kivetnek.az a jo ha vasakaratú vagy a végén mindig, kiállsz az álláspontod mellett árkon bokron mert így még ellenfeleid szemében is nagy becsben leszel tisztelni fognak és a végén te fogsz nyerni a játékban, és ettől vállsz erőssé és egyben boldoggá is mert céljaidat megvalósítod.aki mer az nyer, aki meg nem mer az elbukik.a szabályok azért vannak megszegjék őket.másképp te is csak egy szürke kisegér leszel a zsarnok politika a kegyetlen társadalom rögös útvesztőjében az élet labirintusában és mély bugyraiban.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Aktív témák